5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Adidas Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Adidas kilka razy założył ręce po założeniu w 1949 roku przez braci Adolfa i Rudiego Dasslera, ale firma nigdy nie straciła koncentracji na swojej prawdziwej pasji dostarczania najlepszych rozwiązań dla wszystkich naszych sportowych przedsięwzięć. Dzięki szerokiemu zakresowi zaangażowania w globalną branżę sportową, możesz być pewien, że znajdziesz produkt zaprojektowany dla Twoich potrzeb. Adidas słynie z produkcji wysokiej jakości artykułów sportowych, dezodorantów, żeli do ciała i męskich wód po goleniu. Niezależnie od tego, czy biega się w maratonie, czy po prostu rozkoszując się sportem i rekreacją, Adidas ma wszystko.

Ich szeroki wachlarz produktów obejmuje torby, buty, sprzęt sportowy oraz różne chłodne i odświeżające żele do ciała, dezodoranty i płyny po goleniu. Kolekcja zapachów dla mężczyzn zawiera naprawdę wspaniałe zapachy na całym świecie, takie jak aromatyczne drzewiaste akordy Active Bodies (1990), zielone cytrusowe nuty Dynamic Pulse (1997), pikantny bukiet Ice Dive (2001) , okazała słodka Victory League (2006), świeżość wody Fresh Impact (2009), zielone nuty Intense Touch (2011), balsamiczne akordy Extreme Power (2012) i wiele, wiele więcej!

Bez względu na to, czy szukasz doskonałej wody po goleniu, żelu pod prysznic z dobrą zawartością, czy dobrze dobranego dezodorantu, nasz wybór produktów Adidas z pewnością będzie pasował do rachunku. Ich wszechstronna wiedza i doświadczenie oznaczają również, że bez względu na to, który produkt Adidas kupisz, będziesz wiedział, że produkt został specjalnie opracowany do określonego celu.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.