Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Alyssa Ashley Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Alyssa Ashley to francuska marka perfum, która została założona pod koniec lat sześćdziesiątych przez firmę handlu detalicznego Houbigant. Marka była wynalezieniem mistrza perfum Luca Maffei, który nazwał go swoją młodą córką. Znane są głównie z olejków z piżma, które były bardzo modne w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych i do dziś tworzą fantastyczne zapachy.

Wiele zapachów i zapachów Alyssa Ashley jest całkowicie unisex i zawsze było częścią tożsamości marki. W rzeczywistości, pierwszy olej piżmowy wydany przez markę miał symbole na opakowaniu dla mężczyzn i kobiet, aby pokazać, że zapach był przeznaczony dla wszystkich. Poza tym, że ma własny zapach, piżmo jest również znane z naturalnego wzmacniania i przedłużania długowieczności innych zapachów. Ten produkt pozostaje najlepszym sprzedawcą marki. Ich pierwszym zapachem, który został stworzony dla mężczyzn, było "4H For Him" ​​z 1999 roku. Był to zapach piżma z bergamotą, liściem fiołka, lasem i mchem dębowym. Musk For Men (2001) był bardziej męską wersją flagowego oleju piżmowego i zawierał wspaniałą pomoc z cytryny, która ląduje na bazie sproszkowanego drewna. Oud Pour Lui (2012) to bardziej balsamiczny i drzewny zapach, który wykorzystuje nuty oudowego drewna i kadzidełka, aby stworzyć orientalne i zadymione doświadczenie, godne prawdziwych dżentelmenów. Ten zapach został stworzony przez perfumiarza za oryginalnym zapachem, Luca Maffei.

Alyssa Ashley wydała również osobną kolekcję zapachów o nazwie Hip Hop, która zawiera uliczne sprytne zapachy dla mężczyzn i kobiet.
Pokaż Więcej