Antonio Banderas Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Antonio Banderas jest hiszpańskim aktorem, reżyserem i producentem. Jest jedną z najbardziej znanych hiszpańskich twarzy i wprowadził na rynek całą gamę męskich zapachów. Wystąpił w wielu filmach, w tym w The Mambo Kings 1992, który był jego pierwszym filmem w języku angielskim, Spy Kids (2001), The Skin I Live In z 2011 roku, w którym zdobył uznaną nagrodę najlepszego aktora i Autómaty (2014 ) by wymienić tylko kilka. Jest głosem naszego ulubionego tańczącego kota tango w Puss w Boots / Shrek oraz rycerza walki w Zorro.

Antonio Banderas, pierwszy zapach, Diavolo, został wydany w 1997 roku. Pojawił się jako diabeł w reklamie dla zapachu. Antonio Banderas wprowadził na rynek ponad 50 płynów po goleniu i perfum. Nadal jest mężczyzną, który czuje ból serca, który dodaje dziewczynie wszystkich swoich dodatków po goleniu - Weź zapachem króla uwodzenia Antonia z 2014 roku. Tu wchodzi na imprezę na motocyklu, podskakuje przez tłum, łapie najpiękniejsze kobiece oko (Estella Crow) i zeskakuje z klifu z nią tylko po to, by zobaczyć, jak pędzą w łodzi motorowej.

José Antonio Domínguez Bandera lub Antonio Banderas jest w pewnym stopniu weteranem w branży perfumeryjnej, oferując szeroki wybór męskich produktów po goleniu, takich jak Blue Seduction z 2007 roku. Zapach morsko-ozonowy, słona woda i świeży soczysty zapach melona z nutą mięty i zielone jabłko, idealne na biuro lub wieczór.

Kolejny z produktów po goleniu Banderas, o którym warto wspomnieć, to jego Secret Collection. The Secret from 2010 to orientalna pikantna kompozycja, uwodzicielski, uwodzicielski, tajemniczy i zmysłowy zapach, który jest jednym z najlepszych zapachów dla mężczyzn w Antonio Banderas. Złoty Tajemnica z 2011 roku nie jest jednak daleko w tyle; podobnie jak wszystkie perfumy Banderas wykonane we współpracy z domem Puig, jednym z największych i najstarszych domów perfum w Hiszpanii. The Golden Secret to piękna mieszanka nut cedrowych, bursztynu, gałki muszkatołowej, kminku, likieru jabłkowego, skóry i czarnego pieprzu.

Zobacz wszystko

Antonio Banderas linia czasu

Antonio Banderas
Kolekcje
JUŻ OD
69
Antonio Banderas Cocktail Seduction Blue
JUŻ OD
57
Antonio Banderas Diavolo For Men
JUŻ OD
69
JUŻ OD
50
Antonio Banderas King Of Seduction
JUŻ OD
63
Antonio Banderas Seduction In Black
JUŻ OD
52
Antonio Banderas Spirit
JUŻ OD
65
Antonio Banderas The Secret
JUŻ OD
69
Antonio Banderas The Secret Temptation