Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Antonio Banderas Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Antonio Banderas jest hiszpańskim aktorem, reżyserem i producentem. Jest jedną z najbardziej znanych hiszpańskich twarzy i wprowadził na rynek całą gamę męskich zapachów. Wystąpił w wielu filmach, w tym w The Mambo Kings 1992, który był jego pierwszym filmem w języku angielskim, Spy Kids (2001), The Skin I Live In z 2011 roku, w którym zdobył uznaną nagrodę najlepszego aktora i Autómaty (2014 ) by wymienić tylko kilka. Jest głosem naszego ulubionego tańczącego kota tango w Puss w Boots / Shrek oraz rycerza walki w Zorro.

Antonio Banderas, pierwszy zapach, Diavolo, został wydany w 1997 roku. Pojawił się jako diabeł w reklamie dla zapachu. Antonio Banderas wprowadził na rynek ponad 50 płynów po goleniu i perfum. Nadal jest mężczyzną, który czuje ból serca, który dodaje dziewczynie wszystkich swoich dodatków po goleniu - Weź zapachem króla uwodzenia Antonia z 2014 roku. Tu wchodzi na imprezę na motocyklu, podskakuje przez tłum, łapie najpiękniejsze kobiece oko (Estella Crow) i zeskakuje z klifu z nią tylko po to, by zobaczyć, jak pędzą w łodzi motorowej.

José Antonio Domínguez Bandera lub Antonio Banderas jest w pewnym stopniu weteranem w branży perfumeryjnej, oferując szeroki wybór męskich produktów po goleniu, takich jak Blue Seduction z 2007 roku. Zapach morsko-ozonowy, słona woda i świeży soczysty zapach melona z nutą mięty i zielone jabłko, idealne na biuro lub wieczór.

Kolejny z produktów po goleniu Banderas, o którym warto wspomnieć, to jego Secret Collection. The Secret from 2010 to orientalna pikantna kompozycja, uwodzicielski, uwodzicielski, tajemniczy i zmysłowy zapach, który jest jednym z najlepszych zapachów dla mężczyzn w Antonio Banderas. Złoty Tajemnica z 2011 roku nie jest jednak daleko w tyle; podobnie jak wszystkie perfumy Banderas wykonane we współpracy z domem Puig, jednym z największych i najstarszych domów perfum w Hiszpanii. The Golden Secret to piękna mieszanka nut cedrowych, bursztynu, gałki muszkatołowej, kminku, likieru jabłkowego, skóry i czarnego pieprzu.
Pokaż Więcej