Antonio Puig Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

W 1914 r. Antonio Puig Castelló założył firmę, która nadal nosi jego imię, Antonio Puig SA Od samego początku była poświęcona branży perfumeryjnej i kosmetyków, ale dopiero w 1922 r. Uruchomiła produkt wytwarzany przez samą firmę. . Ten produkt był Milady i miał dodatkową różnicę, że jest pierwszą szminką, którą można wykonać w Hiszpanii. Chociaż firma jest obecnie organizacją międzynarodową, nadal jest w 100% własnością rodziny. Czterej synowie Antonio dołączyli do biznesu przez te wszystkie lata i ostatecznie odziedziczyli imperium biznesowe swojego ojca.

Firma rozpoczęła prace nad jej dalszym rozwojem około 1960 roku. Poprawiła jakość swoich produktów, budując własne laboratoria, a jednocześnie współpracując z innymi laboratoriami na całym świecie, ale ruch ten skutecznie dał Puig większą kontrolę nad rozwojem ich perfum i kosmetyków. Jest to mało znany fakt, że istniała nawet współpraca z Paco Rabanne, kiedy to powstała ich pierwsza fabryka perfum w Chartres we Francji.

Jednym z późniejszych, ale także najważniejszych wydarzeń, które miały się odbyć, było podpisanie kontraktu z Carolina Herrera w celu stworzenia i sprzedaży wszystkich jej zapachów. Sukces ten ostatecznie rozprzestrzenił się w całej branży mody, która wtedy zobaczyła pierwszą z długiej linii celebrytów, tworzących porozumienie z Puig, by stworzyć ich osobiste zapachy, takie jak Antonio Banderas. Doprowadziło to do dalszego wzrostu i ekspansji, które doprowadziły do ​​tego, że więcej gwiazd i marek, takich jak Shakira i Comme de Garcons, dołącza do Puig.

Antonio Puig jest teraz starym i znanym domem perfumeryjnym z kilkoma charakterystycznymi męskimi płynami po goleniu i zapachami w swoim składzie, takimi jak aromatycznie świeża Agua Brava (1968), drzewiaste aromatyczne kworum (1982), pikantne i kwiatowe Aqua Kworum ( 1994) i pikantne, świeże Quorum Silver (2005), żeby wymienić tylko kilka.

Antonio Puig - dla pasjonata.

Zobacz wszystko

Antonio Puig linia czasu

1939
2013
2012
2005
1993
1982
1982
Quorum
QUORUM

Quorum by Antonio Puig to drzewno-zielony zapach dla mężczyzn....

1975
1975
1968
1968
1940
Antonio Puig
Kolekcje
JUŻ OD
55
Antonio Puig Agua Brava
JUŻ OD
57
Antonio Puig Aqua Quorum
JUŻ OD
30
Antonio Puig Quorum
QUORUMQuorum by Antonio Puig to drzewno-zielony zapach dla mężczyzn....
JUŻ OD
30
Antonio Puig Quorum Silver