Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Antonio Puig Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

W 1914 r. Antonio Puig Castelló założył firmę, która nadal nosi jego imię, Antonio Puig SA Od samego początku była poświęcona branży perfumeryjnej i kosmetyków, ale dopiero w 1922 r. Uruchomiła produkt wytwarzany przez samą firmę. . Ten produkt był Milady i miał dodatkową różnicę, że jest pierwszą szminką, którą można wykonać w Hiszpanii. Chociaż firma jest obecnie organizacją międzynarodową, nadal jest w 100% własnością rodziny. Czterej synowie Antonio dołączyli do biznesu przez te wszystkie lata i ostatecznie odziedziczyli imperium biznesowe swojego ojca.

Firma rozpoczęła prace nad jej dalszym rozwojem około 1960 roku. Poprawiła jakość swoich produktów, budując własne laboratoria, a jednocześnie współpracując z innymi laboratoriami na całym świecie, ale ruch ten skutecznie dał Puig większą kontrolę nad rozwojem ich perfum i kosmetyków. Jest to mało znany fakt, że istniała nawet współpraca z Paco Rabanne, kiedy to powstała ich pierwsza fabryka perfum w Chartres we Francji.

Jednym z późniejszych, ale także najważniejszych wydarzeń, które miały się odbyć, było podpisanie kontraktu z Carolina Herrera w celu stworzenia i sprzedaży wszystkich jej zapachów. Sukces ten ostatecznie rozprzestrzenił się w całej branży mody, która wtedy zobaczyła pierwszą z długiej linii celebrytów, tworzących porozumienie z Puig, by stworzyć ich osobiste zapachy, takie jak Antonio Banderas. Doprowadziło to do dalszego wzrostu i ekspansji, które doprowadziły do ​​tego, że więcej gwiazd i marek, takich jak Shakira i Comme de Garcons, dołącza do Puig.

Antonio Puig jest teraz starym i znanym domem perfumeryjnym z kilkoma charakterystycznymi męskimi płynami po goleniu i zapachami w swoim składzie, takimi jak aromatycznie świeża Agua Brava (1968), drzewiaste aromatyczne kworum (1982), pikantne i kwiatowe Aqua Kworum ( 1994) i pikantne, świeże Quorum Silver (2005), żeby wymienić tylko kilka.

Antonio Puig - dla pasjonata.
Pokaż Więcej