Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Aramis Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Aramis to klasyczny męski zapach i marka produktów do pielęgnacji skóry. Marka Aramis została wprowadzona na rynek w 1964 roku jako jedna z pierwszych kompletnych linii produktów pielęgnacyjnych zaprojektowanych specjalnie dla mężczyzn i została nazwana imieniem muszkietera o tej samej nazwie. Linia zawierała żele do golenia, produkty do pielęgnacji skóry i zapachy. W następnych dziesięcioleciach Estee Lauder stała się wielomiliardowym imperium piękna, a płyn po goleniu Aramis stał się jednym z jego najważniejszych atutów.

Zapachy marki, w szczególności oryginalny zapach Aramis (1966), stały się faworytami kilku pokoleń mężczyzn. Aramis (1966) odniósł ogromny sukces i był pionierskim zapachem po raz pierwszy wydany w latach 60-tych, ponieważ był jednym z pierwszych luksusowych produktów po goleniu sprzedawanych w domach towarowych. Woda kolońska dżentelmena z nutami skóry, trawy i pikantnego cynamonu pozostała popularna dzięki swojej prostocie i przyziemnemu, męskiemu charakterowi. Pozostaje jednym z najbardziej popularnych w Wielkiej Brytanii zapachów dla mężczyzn. Oczywiście było sporo nowych odkryć oryginału, w tym niezwykle świeża wersja Aramis Ice (2003) i aromatyczny Aramis Black (2015) z grejpfrutem, mastyksem, jałowcem, drewnem i koniakiem na skórze i bazie kadzideł, ponieważ oraz liczne zestawy prezentów. Pojawiły się także zupełnie nowe zapachy marki, takie jak Adventurer (2014), który jest drzewnym aromatycznym zapachem o podnoszącej na duchu świeżości.

Marka rozpoczęła serię LAB w 1987 roku - seria nowoczesnych produktów do pielęgnacji dla mężczyzn, która stała się podstawą męskiego rynku pielęgnacji skóry. Popularne produkty obejmują golarkę Maximum Comfort i kolekcję Age Rescue.
Pokaż Więcej