Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Azzaro Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Azzaro zostało założone przez francusko-włoskiego projektanta Lorisa Azzaro, który urodził się w Tunezji w 1933 roku. Azzaro w swojej młodości wyruszył w podróż życia jednym tylko celem, aby stać się nową nazwą w Haute Couture, którą świat będzie pamiętał na nadchodzące lata. Tak więc po jego przedwczesnej śmierci w listopadzie 2003 r. Pozostało nam dziedzictwo, które do 2011 r. Przejęła francuska projektantka Vanessa Seward. Azzaro Couture zostało założone w Paryżu w 1962 r., Aw 1968 r. Jego działalność wzrosła w postępie geometrycznym, choć w tamtych czasach był bardziej znany z robienia wspaniałych ubrań dla francuskiej elity. Jego odważne i śmiałe dzieła wkrótce trafiły do ​​szerszej publicznej publiczności, z której wszyscy dążyli do eleganckiego stylu życia i luksusów, których uosabia marka Azzaro.

Z biegiem lat Azzaro wypuścił liczne kolekcje ubrań, które zawsze były tak samo zawiłe i śmiałe, jak jego słynne suknie z okazji kolczugi. Wypuścił także szeroką gamę innych produktów, takich jak akcesoria i zapachy, dzięki czemu Azzaro stał się znany z zapachów i linii ubrań. Azzaro zawsze twierdził, że jego inspiracje pochodzą z okolic jego kraju urodzenia, Tunezji, i dlatego zacytował: "Pozwólcie się ponieść atmosferze kraju mojego dzieciństwa z jego wonnymi zapachami, kolorami, kwiatami i perfumy. To kraj, w którym naprawdę stałem się sobą, krajem, w którym mój ulubiony kolor jest wszędzie, lazur morza i nieba ".

To właśnie te inspiracje skłoniły go do wydania pierwszego zapachu w 1975 roku, sygnowanego zapachu o nazwie "Couture", który jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Nie tylko zaspakajał kobiety, ale także zapewniał wielu zapachów i wody po goleniu dla męskiego odpowiednika. Jednym z najwcześniejszych i najbardziej popularnych był Azzaro pour Homme (1978), aromatyczny zapach fougere z głębokimi nutami drzewnymi, idealny dla wymagającego mężczyzny. Inne popularne męskie zapachy i wody po goleniu Azzaro to pikantne nutki róży Acteur (1989), pięknie aromatyczne nuty cytrusowe z chromu (1996), drzewiaste i aromatyczne Pure Vetiver (2000), balsamiczne i dymne nuty Visit for Men ( 2003), tajemniczo aromatyczne przyprawy Onyx (2005) oraz ciepłe i pikantne nuty cytrusowe z Jetlag (2006), by wymienić tylko kilka.
Pokaż Więcej