Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Azzaro Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Azzaro zostało założone przez francusko-włoskiego projektanta Lorisa Azzaro, który urodził się w Tunezji w 1933 roku. Azzaro w swojej młodości wyruszył w podróż życia jednym tylko celem, aby stać się nową nazwą w Haute Couture, którą świat będzie pamiętał na nadchodzące lata. Tak więc po jego przedwczesnej śmierci w listopadzie 2003 r. Pozostało nam dziedzictwo, które do 2011 r. Przejęła francuska projektantka Vanessa Seward. Azzaro Couture zostało założone w Paryżu w 1962 r., Aw 1968 r. Jego działalność wzrosła w postępie geometrycznym, choć w tamtych czasach był bardziej znany z robienia wspaniałych ubrań dla francuskiej elity. Jego odważne i śmiałe dzieła wkrótce trafiły do ​​szerszej publicznej publiczności, z której wszyscy dążyli do eleganckiego stylu życia i luksusów, których uosabia marka Azzaro.

Z biegiem lat Azzaro wypuścił liczne kolekcje ubrań, które zawsze były tak samo zawiłe i śmiałe, jak jego słynne suknie z okazji kolczugi. Wypuścił także szeroką gamę innych produktów, takich jak akcesoria i zapachy, dzięki czemu Azzaro stał się znany z zapachów i linii ubrań. Azzaro zawsze twierdził, że jego inspiracje pochodzą z okolic jego kraju urodzenia, Tunezji, i dlatego zacytował: "Pozwólcie się ponieść atmosferze kraju mojego dzieciństwa z jego wonnymi zapachami, kolorami, kwiatami i perfumy. To kraj, w którym naprawdę stałem się sobą, krajem, w którym mój ulubiony kolor jest wszędzie, lazur morza i nieba ".

To właśnie te inspiracje skłoniły go do wydania pierwszego zapachu w 1975 roku, sygnowanego zapachu o nazwie "Couture", który jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Nie tylko zaspakajał kobiety, ale także zapewniał wielu zapachów i wody po goleniu dla męskiego odpowiednika. Jednym z najwcześniejszych i najbardziej popularnych był Azzaro pour Homme (1978), aromatyczny zapach fougere z głębokimi nutami drzewnymi, idealny dla wymagającego mężczyzny. Inne popularne męskie zapachy i wody po goleniu Azzaro to pikantne nutki róży Acteur (1989), pięknie aromatyczne nuty cytrusowe z chromu (1996), drzewiaste i aromatyczne Pure Vetiver (2000), balsamiczne i dymne nuty Visit for Men ( 2003), tajemniczo aromatyczne przyprawy Onyx (2005) oraz ciepłe i pikantne nuty cytrusowe z Jetlag (2006), by wymienić tylko kilka.

Zobacz wszystko

Azzaro linia czasu

Azzaro
Kolekcje
JUŻ OD
52
Azzaro Chrome
CHROMEChrome by Azzaro. Są świeże perfumy dla mężczyzn. Zawiera...
JUŻ OD
141
Azzaro Chrome Intense
JUŻ OD
90
Azzaro Chrome Legend
JUŻ OD
147
Azzaro Chrome United
JUŻ OD
38
Azzaro Night Time Pour Homme
JUŻ OD
66
Azzaro Pour Homme
JUŻ OD
147
Azzaro Pour Homme Edition Noire
JUŻ OD
98
Azzaro Pour Homme Elixir
JUŻ OD
71
Azzaro Pour Homme Intense 2015
JUŻ OD
104
Azzaro Solarissimo Levanzo
JUŻ OD
124
Azzaro Solarissimo Marettimo
JUŻ OD
99
Azzaro Visit
JUŻ OD
58
Azzaro Wanted