Banana Republic Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Firma Banana Republic została założona przez amerykańską parę w 1978 roku. Ta firma odzieżowa odniosła wielki sukces dzięki oryginalnym ubraniom w stylu safari i dobrym oku dla marketingu. Banana Republic zachowała charakterystyczny styl, dopóki marka nie została nabyta w 1983 roku przez The Gap, Inc., czyniąc markę bardziej dostępną, o bardziej wyrafinowanym wyglądzie, a nawet uruchamiającą linię obuwia.
Banana Republic jest znana na całym świecie, z ponad 600 sklepami w Azji, na Bliskim Wschodzie iw Europie.
Banana Republic sprzedaje odzież, akcesoria, buty, a jednym z bardziej udanych działań jest branża perfum.
Inter Parfums, Inc. przyczynił się do powstania zapachów Banana Republic, wprowadzając swój pierwszy zapach unisex "Classic" w 1995 roku. Ten zapach, z cytrusowych i kwiatowych akordów, jest unisex i odsłania wszechstronny ducha marki.
Ten detalista oferuje perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, stara się tworzyć równoległe kolekcje (kolekcje kobiece i męskie są uruchamiane w tym samym czasie), a w branży zapachowej uruchomił nawet linię świec.
Dobrym przykładem udanych kolekcji zapachów Banana Republic jest Republic of Men, uruchomiona w 2009 roku z zasięgiem ponad 500 sklepów na całym świecie. Ten zapach został stworzony przez Laurenta Le Guerneca i zawiera sambac, listek figowy i orzech.
Kolejną z niezwykłych kreacji w linii zapachowej dla mężczyzn linii Banana Republic jest pikantny i aromatyczny łupek, zapach stworzony przez słynny nos Marc Chaillant.

Zobacz wszystko

Banana Republic linia czasu

1994
2013
2009
2007
2007
Black Walnut
BLACK WALNUT

Black Walnut marki Banana Republic to drzewny zapach dla...

Cordovan
CORDOVAN

Cordovan by Banana Republic to aromatyczny i drzewny zapach dla...

2006
2006
Slate
SLATE

Slate by Banana Republic to aromatyczny zapach dla...

1996
1996
M
M

1995
1995
Banana Republic
Kolekcje
JUŻ OD
69
Banana Republic M
M