Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Banana Republic Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Firma Banana Republic została założona przez amerykańską parę w 1978 roku. Ta firma odzieżowa odniosła wielki sukces dzięki oryginalnym ubraniom w stylu safari i dobrym oku dla marketingu. Banana Republic zachowała charakterystyczny styl, dopóki marka nie została nabyta w 1983 roku przez The Gap, Inc., czyniąc markę bardziej dostępną, o bardziej wyrafinowanym wyglądzie, a nawet uruchamiającą linię obuwia.
Banana Republic jest znana na całym świecie, z ponad 600 sklepami w Azji, na Bliskim Wschodzie iw Europie.
Banana Republic sprzedaje odzież, akcesoria, buty, a jednym z bardziej udanych działań jest branża perfum.
Inter Parfums, Inc. przyczynił się do powstania zapachów Banana Republic, wprowadzając swój pierwszy zapach unisex "Classic" w 1995 roku. Ten zapach, z cytrusowych i kwiatowych akordów, jest unisex i odsłania wszechstronny ducha marki.
Ten detalista oferuje perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, stara się tworzyć równoległe kolekcje (kolekcje kobiece i męskie są uruchamiane w tym samym czasie), a w branży zapachowej uruchomił nawet linię świec.
Dobrym przykładem udanych kolekcji zapachów Banana Republic jest Republic of Men, uruchomiona w 2009 roku z zasięgiem ponad 500 sklepów na całym świecie. Ten zapach został stworzony przez Laurenta Le Guerneca i zawiera sambac, listek figowy i orzech.
Kolejną z niezwykłych kreacji w linii zapachowej dla mężczyzn linii Banana Republic jest pikantny i aromatyczny łupek, zapach stworzony przez słynny nos Marc Chaillant.
Pokaż Więcej