Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Batman Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Batman jest fikcyjną postacią, której historię wielokrotnie powtarzano i adaptowano od 1939 roku, kiedy po raz pierwszy pojawił się w komiksie "Detective Comics # 27". Historia Batmana rozpoczyna się, gdy młody Bruce Wayne traci rodziców na zbrodnię i składa przysięgę, by pozbyć się miasta zła, które odebrało życie jego rodzicom. Wayne zostaje z wielką rezydencją i kamerdynerem, Alfredem, który pomaga Wayne'owi zostać Batmanem. Jako dorosły mężczyzna Wayne przyjmuje osieroconego akrobata cyrkowego, Dicka Graysona, który staje się jego pomocnikiem, Robin.

Batman i Robin nie są jak większość innych superbohaterów, ponieważ nie posiadają żadnych supermocy. Zamiast tego są oboje niezwykle inteligentni, mają wielką sprawność fizyczną, super umiejętności detektywistyczne, ogromne bogactwo, by zapłacić za wszystko, talent do zastraszania i niezłomną wolę, aby do końca tego do końca. Dzięki temu Batman stał się jednym z najpopularniejszych superbohaterów wszechczasów i jest teraz bardziej popularny niż kiedykolwiek.

Kilka znanych aktorów grało Batmana przez lata, między innymi Michael Keaton, George Clooney, Christian Bale i Ben Affleck. Batman to amerykańska ikona kultury, która została licencjonowana i przystosowana do różnych mediów. Istnieje wiele towarów sprzedawanych na całym świecie, takich jak zabawki i gry wideo. W 2014 roku z okazji 75. rocznicy powstania Batmana pojawił się bardzo wyraźny zapach dla mężczyzn pod nazwą Batman Begins, nazwany pierwszym filmem z trylogii Christophera Nolana Batmana.

The Batman Begins to zapach męski, intensywny i tajemniczy, podobnie jak sam Batman. Zapach ma najwyższe nuty symbolizujące Bruce'a Wayne'a (nuty cytrusów i kwiatów) oraz serce symbolizujące jego alter ego, Batmana (nuty fiołka, pieprzu i kumaryny). Zapach Batman Begins jest w fajnej butelce z wyblakłym szkłem i solidnym topem dla superbohatera. Jest to idealny prezent dla każdego fana stąpającego krzyżem i wspaniałej wody toaletowej dla każdego, kto lubi męskie i intensywne zapachy.
Pokaż Więcej