Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Benetton Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Włoski gigant mody Benetton został założony w 1965 roku przez Luciano Benetton. Aby rozpocząć działalność, musiał sprzedać rower swojego brata, aby mógł kupić maszynę dziewiarską. Użył maszyny do tworzenia kolorowych swetrów, które sprzedawał w lokalnych sklepach. Luciano otworzył swój pierwszy sklep Benetton w Belluno w 1966 roku. Zaledwie 3 lata później otwarty został pierwszy sklep w Paryżu - wszystkie prowadzone przez niego i jego rodzinę.

Marka stała się niezwykle popularna w latach 80., kiedy to została nagrodzona Grand Prix de la Publicité (Wielka Nagroda w reklamie) we Francji. Benetton kontynuował wielki sukces iw 2005 roku marka świętowała posiadanie 5000 sklepów na całym świecie, w tym ogromny sklep firmowy na Oxford Street w Londynie.

Benetton jest znany nie tylko ze swoich ubrań i prowokacyjnych kampanii reklamowych, ale także z szerokiej gamy doskonałych zapachów. Wśród najpopularniejszych zapachów dla mężczyzn znajdziemy Hot (1997), drzewny i cytrynowy zapach dla kobiet i mężczyzn z mandaryną, bergamotką i cytryną, Inferno Paradiso (2001) i Essence (2008). Zapachy bawią się podstawowymi koncepcjami marki: kolorami, tonalnościami, kształtami i świeżością.

Colors de Benetton Men to kolejny klasyczny, orientalny drzewny zapach, który po raz pierwszy pojawił się w 1987 roku. Został stworzony przez Ann Gottlieb z nutami kolendry, lawendy, zielonych liści, jodły, jaśminu i drzewa sandałowego. Kontynuacja United Colors of Benetton Man została stworzona w 2006 roku i zawiera nuty drzewne, czarną porzeczkę i bergamotę.
Pokaż Więcej