Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Bentley Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Firma Bentley Motors została założona przez W.O. Bentley w Wielkiej Brytanii. Pierwszy samochód Bentley, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, powstał w Londynie w 1919 roku i od tego momentu marka słynie z niezwykłej wydajności i luksusowej jakości swoich pojazdów.

Bentley nigdy nie przestał rosnąć na całym świecie, a każdy nowy model, który pojawia się na rynku, cieszy się ogromnym powodzeniem. Marka jest filią Volkswagen AG od 1998 roku. Samochody są nadal produkowane w Crewe w Anglii w przeważającej części. Marka brała udział i wygrała zawody wyścigowe Le Mans sześć razy od momentu jej powstania.

Bentley wydał serię zapachów dla mężczyzn z charakterystycznym godłem Bentleya, przenosząc aerodynamiczne linie samochodów do kształtu kolb.

Doskonałymi przykładami wyrafinowanych i potężnych perfum marki dla mężczyzn są Bentley for Men (2013), Bentley for Men Intense (2013) i For Men Azure (2014).

Bentley for Men był jednym z pierwszych zapachów, które pojawiły się, i zawiera nuty skóry i szlachetnego drewna, które nadaje zapach elegancji i męskości.

Wszystkie zapachy pochodzą z własnej linii produktów do pielęgnacji, takich jak po goleniu i żele pod prysznic dla mężczyzn.
Pokaż Więcej