Bond No 9 Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Bond No. 9 to dom perfum założony w Nowym Jorku w 2003 roku przez wiodącego francuskiego przedsiębiorcę. Od początku marka odcisnęła piętno na rynku zapachów i po goleniu, dzięki swoim dziwacznym i niepowtarzalnym wzorom oraz doskonałym zapachom. Wyprodukowali ponad 60 zapachów dla kobiet i mężczyzn wraz z mnóstwem zapachów unisex, a klienci są nawet w stanie mieszać i butelkować swoje własne perfumy w niektórych lokalizacjach Bond No.9.

W przeciwieństwie do większości innych perfumeryjnych i po goleniu firm, jedną z różnic w kolekcji zapachów Bond No. 9 jest to, że większość zapachów ma charakter unisex, a nie jest przeznaczona dla poszczególnych płci. Istnieją pewne zapachy, perfumy i płyny po goleniu, które zostały zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn lub kobiet, ale są one ograniczone - większość zapachów, które tworzy Bond No.9, bardziej opiera się na miejscu lub nastroju. Ich zapachy obejmują wiele nowojorskich dzielnic, plaż i miejsc, a także ekskluzywne produkcje zapachów co-brandowych dla Saks Fifth Avenue i Harrodsa. Większość zapachów opiera się na sąsiedztwie Nowego Jorku, w tym Central Park South, Madison Square Park, Manhattan i wielu innych. Firma oferuje nie tylko bogatą kolekcję perfum premium, ale także świece, spraye kieszeniowe, kremy do ciała i limitowane butelki z kryształami Swarovskiego.

Najwcześniejsze kolekcje kolonii Bond No.9 zostały wydane w 2003 roku i zawierają świeży i drzewny Riverside Drive (2003) z ananasem, fiołkiem, bazylią i drewnem, fougere Chez Bond (2003) i Great Jones z nutami aromatycznymi i drzewnymi. Bardziej aktualne zapachy dla mężczyzn mają bardziej rozpoznawalne tytuły - na przykład "Kocham Nowy Jork dla Ojców" (2012), "Kocham Nowy Jork dla Niego" (2011) i "Zapach pokoju dla Niego" (2013). Proste w modzie, ale łatwe do odróżnienia, te męskie zapachy pakują uderzenie, ale są bardzo wyjątkowe i indywidualne w zapachu - odzwierciedlają wiele godzin miłości, troski i uwagi, które zostały wstrzyknięte w rozwój tych poszukiwanych zapachów. "Uwielbiam Nowy Jork dla Niego" jest świeży, pikantny i aromatyczny, ale I Love New York for Fathers to głównie cytrusowe nuty.

Zobacz wszystko

Bond No 9 linia czasu

Bond No 9
Kolekcje
JUŻ OD
359
Bond No 9 Bond No. 9 Perfume
JUŻ OD
987
JUŻ OD
455
Bond No 9 Brooklyn
JUŻ OD
359
Bond No 9 Cooper Square
JUŻ OD
797
Bond No 9 Fire Island
JUŻ OD
541
Bond No 9 Little Italy
JUŻ OD
323
Bond No 9 Manhattan
JUŻ OD
863
Bond No 9 The Scent of Peace for Him
JUŻ OD
611
Bond No 9 West Side