Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Bottega Veneta Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Bottega Veneta założona w 1966 r. W Vicenzie we Włoszech. Nazwa przekłada się na "Venetian Boutique" w języku włoskim.

Ta wyjątkowa marka galanterii skórzanej wyrobiła sobie markę poprzez połączenie odpowiedniego skórzanego rzemiosła we włoskiej tradycji i luksusowego stylu, który mówi sama za siebie. Bottega Veneta zawdzięcza swój sukces innowacyjnym technikom wykorzystującym tkane skóry, co jest jego charakterystyczną cechą.

Bottega Veneta jest znana na całym świecie i współpracowała z legendarnymi artystami, takimi jak Andy Warhol, w celu promocji swoich produktów. W 2001 roku Bottega Veneta przejął Tomasa Maiera na stanowisko dyrektora kreatywnego, który został powołany na to stanowisko przez samego Toma Forda.

Bottega Veneta produkuje również biżuterię, szklanki, buty, meble, bagaże i przedmioty dekoracyjne do domu, a także wiele niezwykłych zapachów dla mężczyzn, takich jak Bottega Veneta Pour Homme (2013) i Essence Aromatique (2011). Pour Homme Extreme (2013) to bardziej intensywna wersja oryginalnego Pour Homme, aromatycznego, świeżego i korzennego dla mężczyzn zapachu o zmysłowych nutach, takich jak ziele angielskie, skóra i drewno. Ten zapach promował model Zak Steiner.

Zapachy powstają we współpracy z Givaudan i wykorzystują egzotyczne składniki, takie jak andaluzyjskie labdanum i kalabryjska bergamotka. Podobnie jak wszystkie inne produkty Veneta, butelki są zaprojektowane ze skórzanymi detalami.
Pokaż Więcej