Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Brut Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Brut to marka po goleniu i pielęgnacja dla mężczyzn. Został uruchomiony przez Fabergé w 1964 roku pod przewodnictwem George'a Barrie i pozostaje jednym z najpopularniejszych zapachów w Wielkiej Brytanii. Był to jeden z pierwszych produktów dla mężczyzn, którzy konsekwentnie wykorzystują celebrytów i osobistości sportowe do promowania swoich produktów. Rzecznikami i wczesnymi promotorami marki byli bokserzy Henry Cooper i Muhammed Ali oraz aktorzy Cary Grant i Roger Moore.

Klasyczny zapach Brut to aromatyczna i drzewna woda kolońska z cytryną, bergamotką, przyprawami i jaśminem na bazie drewna, fasoli tonka i wanilii. Jest uważany za jeden z podstawowych zapachów dla mężczyzn i był inspiracją dla wielu męskich zapachów, które nastąpiły później. Ikoniczna zielona butelka wciąż można znaleźć w większości sklepów i jest podana w szafce każdego dżentelmena.

Od czasu wydania oryginalnego Bruta (1964) marka wprowadziła również kilka nowych wersji tego zapachu. Brut Oceans (2007) to świeże i przejmujące spojrzenie na klasyczną wodę kolońską Brut oraz delikatne i świeże nuty z klasycznym zapachem Brut. Brut Alaska (2010) zawiera lodowe, świeże nuty inspirowane krajobrazami amerykańskiego stanu z jabłkiem, pieprzem, goździkami, bursztynem i skórą. Brut Special Reserve to aromatyczny zapach fougere, który jest oryginalną wersją oryginalnego zapachu. Jest obciążony dodatkowymi cytrusami i przyprawami o zwiększonej intensywności.

Od 2003 r. Prawa do produkcji Brut są własnością firmy Helen z Troy Limited.
Pokaż Więcej