5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Burberry Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Thomas Burberry, były praktykant fryzjera, odważnie podjął decyzję o otwarciu pierwszego sklepu Burberry w Basingstoke w Hampshire w 1856 roku i od tego czasu przeszedł od siły do ​​siły i nie tylko. W 1880 roku firma Burberry wyrobiła sobie markę, wprowadzając gabardynę, która jest materiałem odpornym na zużycie i wodę, który miał zostać wykorzystany do stworzenia wielu sztuk Burberry.

Płaszcz stał się symbolem Burberry i prawdopodobnie najbardziej charakterystycznym dziełem, ponieważ Burberry zostało pierwotnie zlecone przez biuro wojny, aby dostosować płaszcz oficerski do warunków współczesnej wojny, w wyniku czego powstał "płaszcz". Po wojnie wygląd pozostał modnym i popularnym wśród cywilów, a kultowy czek Burberry powstał w 1920 roku, by służyć jako podszewka w płaszczu i nadal jest jednym z najpopularniejszych przedmiotów marki Burberry.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.