Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Bvlgari Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Powstały pod koniec XIX wieku luksusowa włoska odzież i męski koloń i gigant po goleniu Bvlgari nadal jest liderem na rynku swoich renomowanych produktów. Chociaż założyciel, Sotirios Voulgaris pochodzi z Grecji, nazwa Bvlgari jest jego nazwisko przetłumaczone na język włoski, gdzie marka została założona w 1877 roku. Pierwszy sklep został otwarty w rodzinnym mieście Voulgaris w Paramythia, Grecja, a następnie rozszerzony do Rzymu w 1884 roku otworzył swój drugi sklep w via Sistina, zanim ostatecznie został zastąpiony przez obecny sklep flagowy w via dei Condotti, który został otwarty w 1905 roku z pomocą jego dwóch synów.

Bvlgari po raz pierwszy rozszerzyła swoją działalność na cały świat dzięki sklepom w kilku kluczowych miastach w latach siedemdziesiątych. Przez wiele lat firma posiadała prestiżowy salon wystawowy w nowojorskim hotelu The Pierre, który jest dużym luksusowym hotelem w Central Parku w Nowym Jorku. W latach osiemdziesiątych ówczesny dyrektor generalny zdecydował, że chce zdywersyfikować ofertę Bvlgari, a następnie rozszerzyć ofertę o akcesoria dla mężczyzn, takie jak paski, portfele i inne drobne wyroby skórzane, wykonane z najlepszych materiałów o niepowtarzalnym wyglądzie. Aby wyróżnić się z tłumu, Bvlgari skupia się na zapewnieniu, że ich projekt biżuterii jest charakterystyczny, często z odważnymi, architektonicznymi projektami. Znane są również z kolorowych kamieni w unikalnych formatach, a oryginalne kawałki Bvlgari mają unikalny numer seryjny, który jest zarejestrowany w firmie.

Rosnący sukces tej męskiej mody i zapachowego giganta w dużej mierze zależy od ich 300 silnych sklepów rozsianych po całym świecie, zlokalizowanych głównie w najbardziej ekskluzywnych dzielnicach handlowych na świecie. Największy sklep ma 10 kondygnacji i znajduje się w budynku Bulgari Ginza Tower w Tokio, ma 940 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, w tym własną restaurację i bar. We wczesnych latach 90. zdecydowano, że Bvlgari może zaoferować coś więcej niż tylko męską modę i akcesoria, dlatego pierwsza woda po goleniu dla mężczyzn nosiła nazwę "Bvlgari Pour Homme" i powstała w 1996 roku.

Pierwszy zapach z Bvlgari został wydany w 1992 roku i został kontrowersyjnie zaprojektowany jako unisex zapach, zatytułowany "Eau Parfumee au The Vert". Po udanej sprzedaży tego zapachu, Bvlgari od tego czasu wypuściło wiele zapachów uniseksowych, a także kilka indywidualnie dla kobiet i mężczyzn. Jednym z pierwszych wód kolońskich dla mężczyzn było po prostu zatytułowane "Bvlgari Pour Homme" (1996), męska wersja uzupełniająca wydanie codziennych perfum dla kobiet "Bvlgari Eau Fraiche" (1997) i chwaląca się drzewnym, zielonym, aromatycznym zapachem, który był idealny do noszenia na co dzień. Do innych popularnych produktów dla mężczyzn, które zostały wydane należą "Aqva Pour Homme", Bvlgari Man i jeden z najnowszych zapachów "Aqva Amara" (2014).
Pokaż Więcej