Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Bvlgari Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Powstały pod koniec XIX wieku luksusowa włoska odzież i męski koloń i gigant po goleniu Bvlgari nadal jest liderem na rynku swoich renomowanych produktów. Chociaż założyciel, Sotirios Voulgaris pochodzi z Grecji, nazwa Bvlgari jest jego nazwisko przetłumaczone na język włoski, gdzie marka została założona w 1877 roku. Pierwszy sklep został otwarty w rodzinnym mieście Voulgaris w Paramythia, Grecja, a następnie rozszerzony do Rzymu w 1884 roku otworzył swój drugi sklep w via Sistina, zanim ostatecznie został zastąpiony przez obecny sklep flagowy w via dei Condotti, który został otwarty w 1905 roku z pomocą jego dwóch synów.

Bvlgari po raz pierwszy rozszerzyła swoją działalność na cały świat dzięki sklepom w kilku kluczowych miastach w latach siedemdziesiątych. Przez wiele lat firma posiadała prestiżowy salon wystawowy w nowojorskim hotelu The Pierre, który jest dużym luksusowym hotelem w Central Parku w Nowym Jorku. W latach osiemdziesiątych ówczesny dyrektor generalny zdecydował, że chce zdywersyfikować ofertę Bvlgari, a następnie rozszerzyć ofertę o akcesoria dla mężczyzn, takie jak paski, portfele i inne drobne wyroby skórzane, wykonane z najlepszych materiałów o niepowtarzalnym wyglądzie. Aby wyróżnić się z tłumu, Bvlgari skupia się na zapewnieniu, że ich projekt biżuterii jest charakterystyczny, często z odważnymi, architektonicznymi projektami. Znane są również z kolorowych kamieni w unikalnych formatach, a oryginalne kawałki Bvlgari mają unikalny numer seryjny, który jest zarejestrowany w firmie.

Rosnący sukces tej męskiej mody i zapachowego giganta w dużej mierze zależy od ich 300 silnych sklepów rozsianych po całym świecie, zlokalizowanych głównie w najbardziej ekskluzywnych dzielnicach handlowych na świecie. Największy sklep ma 10 kondygnacji i znajduje się w budynku Bulgari Ginza Tower w Tokio, ma 940 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, w tym własną restaurację i bar. We wczesnych latach 90. zdecydowano, że Bvlgari może zaoferować coś więcej niż tylko męską modę i akcesoria, dlatego pierwsza woda po goleniu dla mężczyzn nosiła nazwę "Bvlgari Pour Homme" i powstała w 1996 roku.

Pierwszy zapach z Bvlgari został wydany w 1992 roku i został kontrowersyjnie zaprojektowany jako unisex zapach, zatytułowany "Eau Parfumee au The Vert". Po udanej sprzedaży tego zapachu, Bvlgari od tego czasu wypuściło wiele zapachów uniseksowych, a także kilka indywidualnie dla kobiet i mężczyzn. Jednym z pierwszych wód kolońskich dla mężczyzn było po prostu zatytułowane "Bvlgari Pour Homme" (1996), męska wersja uzupełniająca wydanie codziennych perfum dla kobiet "Bvlgari Eau Fraiche" (1997) i chwaląca się drzewnym, zielonym, aromatycznym zapachem, który był idealny do noszenia na co dzień. Do innych popularnych produktów dla mężczyzn, które zostały wydane należą "Aqva Pour Homme", Bvlgari Man i jeden z najnowszych zapachów "Aqva Amara" (2014).

Zobacz wszystko

Bvlgari linia czasu

Bvlgari
Kolekcje
JUŻ OD
104
Bvlgari Aqva Divina
JUŻ OD
67
Bvlgari Aqva Pour Homme
JUŻ OD
55
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine
JUŻ OD
280
Bvlgari BLV Pour Homme
JUŻ OD
135
Bvlgari Bvlgari Man
JUŻ OD
186
Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu
JUŻ OD
88
Bvlgari Man Black Cologne
JUŻ OD
120
Bvlgari Man In Black
JUŻ OD
146
Bvlgari Omnia Amethyste
JUŻ OD
124
Bvlgari Omnia Crystalline