Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Cacharel Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Z siedzibą główną w Stambule i sklepami w ponad 9 różnych krajach, ta francuska męska moda i zapachowy gigant nie zawsze miały tak wiele sukcesów, bogactwa i fortuny. Wszystko zaczęło się w 1958 roku, kiedy Jean Bousquet, posiadacz kwalifikacji krawieckiej, zdecydował się pojechać do Paryża, by zaprojektować swoją pierwszą kolekcję w maleńkim studiu. To było tak udane, że skłoniło go to do założenia małej firmy Cacharel, nazwiska, które wkrótce miało znaleźć się na końcu każdego języka szybciej, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

Było to w dużej mierze spowodowane wieloma czynnikami - mianowicie, że pojawiły się one na froncie magazynu Elle w 1963 r., A także wprowadziły słynną koszulę "seersucker" dla mężczyzn (cienka, pomarszczona, całkowicie bawełniana tkanina zazwyczaj w paski lub w kratkę i była używana do robić ubrania na wiosnę i lato), które szybko zobaczyły je w witrynach sklepowych na całym świecie. Obecny trend, nowoczesny rozwój koszul i sukienek "Liberty" pod koniec lat 60-tych sprawił, że Cacharel pozostał obecny i przechodzi do następnej dekady.

Cacharel to bardzo silna marka na poziomie międzynarodowym, a także dla społeczności, a to głównie dzięki ich wiedzy technologicznej. Na przykład Amor Amor został niedawno wyróżniony jako jedna z wiodących marek, która utrzymuje jedną z najbardziej oryginalnych, regularnie aktualizowanych prezentacji w mediach społecznościowych. Na przykład ich strona na Facebooku ma fikcyjną postać, która nosi perfumy wokół wszystkiego, co robi, a to pozwala czytelnikowi mieć coś do naśladowania i łatwo odnieść się do przygód, które rozgrywają. Perfumy Amor Amor pozostają jednymi z najlepiej sprzedających się zapachów Cachareta, w szczytowym momencie, gdy w 2006 roku wprowadziły uzupełniający męski zapach o nazwie "Amor pour Homme". Jak sama nazwa wskazuje, ten delikatny, męski i zmysłowy zapach z różą serce zostało zaprojektowane dla zakochanego mężczyzny i idealnie pasuje do popularnego, najlepiej sprzedającego się kobiecego zapachu.

Inne wody po goleniu i wody kolońskie dla mężczyzn to Amor pour Homme Sunshine, orzeźwiający letni koktajl dla męskich fanów "Amor pour Homme", który nigdy nie wyjdzie z mody; "Amor pour Homme Tentation" (2008), który jest ciemniejszym, balsamicznym, dymnym zapachem, który powstał w połączeniu z wersją dla kobiet - Amor Tentation; wreszcie oryginalny "Cacharel pour Homme" (1981), który był debiutanckim zapachem produkowanym przez Cacharela i symbolizował lata 80-te, łącząc naturę i przygody, które ludzie wzięli razem.
Pokaż Więcej