Clarins Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Clarins został założony po założeniu, Jacques Courtin-Clarins otworzył swoje pierwsze spa na małej ulicy w Paryżu. Wkrótce zdał sobie sprawę, że na rynku istnieje różnica w zakresie dermatologicznego piękna podczas pracy z pacjentami o różnych stanach skóry. Pomysł ten zrodził niezwykle popularną markę, która jest obecnie światowym liderem rynku zapachów i pielęgnacji skóry dla kobiet i mężczyzn. Ten międzynarodowy gigant do pielęgnacji skóry zatrudnia ponad 8800 pracowników na całym świecie. Około dwie trzecie sprzedaży pochodzi z produktów do pielęgnacji skóry i makijażu, a jedna trzecia z perfum.

W przeciwieństwie do wielu innych marek zapachów, sukces Clarin opiera się na silnym związku i wymianie z klientami. Kiedy Courtin opracował swoje pierwsze produkty, został poproszony przez klientów, aby sprzedawali je bez recepty, aby mogli mieć do nich dostęp codziennie. Clarins wkrótce stała się światowym liderem w dziedzinie kosmetyków, pielęgnacji skóry, makijażu i perfum. Poza wydaniem kolekcji zapachów pod własną marką, Clarins nabyło także kilka innych firm zapachowych i od lat z powodzeniem buduje z powodzeniem linię perfum i wody po goleniu.

Niektóre z najbardziej znanych marek pod parasolem Clarins to Porsche Design, Azzaro, Thierry Mugler i Swarovski. Oprócz tego, że Clarins jest jedną z najlepiej sprzedających się marek produktów do pielęgnacji skóry wysokiej jakości dla mężczyzn i kobiet w Europie, Clarins posiada również jedne z najlepiej sprzedających się płynów po goleniu dla mężczyzn, w tym Azzaro pour Homme i A * Men z Thierry Mugler, które jest jednym z najlepiej sprzedających się płynów po goleniu w całej Europie. Oprócz sukcesu zapachów dla mężczyzn Clarins wydała również popularną linię produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn - Clarins Men, która powstała w 2002 roku.

Oprócz innowacyjnego podejścia do urody i odegrania dużej roli w dobrobycie i szczęściu jednostki, Clarins ma także różne partnerstwa na całym świecie, aby pomóc chronić naturę, która jest niezbędna dla ich składników kosmetycznych, a także pokazać swoje poparcie dla ludzkości. Mają różnorodne projekty, takie jak Solar Impulse Project, Pur Project i ClarinsMen Environment Award, które wyróżniają ludzi, którzy podzielają ich cel, aby chronić środowisko przez wiele lat.

Zobacz wszystko

Clarins linia czasu

1986
2004
2003
1987
1987
Eau Dynamisante
EAU DYNAMISANTE

Eau Dynamisante jest naprawdę wyjątkowy - to pierwszy zapach do...

Clarins
Kolekcje
JUŻ OD
124
Clarins Eau Dynamisante
EAU DYNAMISANTEEau Dynamisante jest naprawdę wyjątkowy - to pierwszy zapach do...
JUŻ OD
165
JUŻ OD
116
Clarins Home