Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Clarins Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Clarins został założony po założeniu, Jacques Courtin-Clarins otworzył swoje pierwsze spa na małej ulicy w Paryżu. Wkrótce zdał sobie sprawę, że na rynku istnieje różnica w zakresie dermatologicznego piękna podczas pracy z pacjentami o różnych stanach skóry. Pomysł ten zrodził niezwykle popularną markę, która jest obecnie światowym liderem rynku zapachów i pielęgnacji skóry dla kobiet i mężczyzn. Ten międzynarodowy gigant do pielęgnacji skóry zatrudnia ponad 8800 pracowników na całym świecie. Około dwie trzecie sprzedaży pochodzi z produktów do pielęgnacji skóry i makijażu, a jedna trzecia z perfum.

W przeciwieństwie do wielu innych marek zapachów, sukces Clarin opiera się na silnym związku i wymianie z klientami. Kiedy Courtin opracował swoje pierwsze produkty, został poproszony przez klientów, aby sprzedawali je bez recepty, aby mogli mieć do nich dostęp codziennie. Clarins wkrótce stała się światowym liderem w dziedzinie kosmetyków, pielęgnacji skóry, makijażu i perfum. Poza wydaniem kolekcji zapachów pod własną marką, Clarins nabyło także kilka innych firm zapachowych i od lat z powodzeniem buduje z powodzeniem linię perfum i wody po goleniu.

Niektóre z najbardziej znanych marek pod parasolem Clarins to Porsche Design, Azzaro, Thierry Mugler i Swarovski. Oprócz tego, że Clarins jest jedną z najlepiej sprzedających się marek produktów do pielęgnacji skóry wysokiej jakości dla mężczyzn i kobiet w Europie, Clarins posiada również jedne z najlepiej sprzedających się płynów po goleniu dla mężczyzn, w tym Azzaro pour Homme i A * Men z Thierry Mugler, które jest jednym z najlepiej sprzedających się płynów po goleniu w całej Europie. Oprócz sukcesu zapachów dla mężczyzn Clarins wydała również popularną linię produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn - Clarins Men, która powstała w 2002 roku.

Oprócz innowacyjnego podejścia do urody i odegrania dużej roli w dobrobycie i szczęściu jednostki, Clarins ma także różne partnerstwa na całym świecie, aby pomóc chronić naturę, która jest niezbędna dla ich składników kosmetycznych, a także pokazać swoje poparcie dla ludzkości. Mają różnorodne projekty, takie jak Solar Impulse Project, Pur Project i ClarinsMen Environment Award, które wyróżniają ludzi, którzy podzielają ich cel, aby chronić środowisko przez wiele lat.
Pokaż Więcej