Clinique Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Był rok 1967 i rewolucja była w powietrzu. To rozszerzyło się na pielęgnację skóry, a dr Norman Orentreich, znany dermatolog, zwracał uwagę na swoje przekonanie, że wspaniała skóra nie była zależna tylko od szczęścia genów i czynników środowiskowych, ale że w rzeczywistości możliwe było stworzenie cudownej skóry bez względu na warunki.

W przeciwieństwie do innych producentów skóry w tym czasie, Clinique były i pozostają bardzo ukierunkowane na klienta. Oferują one indywidualną konsultację w celu zapewnienia, że ​​każdy klient otrzymuje odpowiedni produkt dla swojego rodzaju skóry i dotyczy to rosnącej liczby kibiców, a także dużej liczby kobiet. W 1976 roku Clinique była pierwszą prestiżową firmą kosmetyczną, która rozpoznała różne potrzeby mężczyzn w zakresie pielęgnacji skóry i zapewniła im praktyczną i odpowiednią linię produktów do pielęgnacji skóry. Produkty te zyskały na popularności i dziś odzwierciedlają misję Clinique, aby być liderami rynku i ekspertami w dermatologicznej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry.

Po sukcesie Clinique Happy for Women, Clinique wprowadziła uzupełniającą męską wersję zapachu o nazwie "Clinique Happy for Men" i odzwierciedlając zapachowe perfumy dla kobiet, będąc cytrusową, aromatyczną wodą kolońską i idealnie nadającą się do codziennego noszenia dla mężczyzn. . Clinique była w rzeczywistości trzecią "marką", która narodziła się pod "Lauder Umbrella" - pierwszą z nich była Estee Lauder, a drugą - Aramis - niezwykle popularną wytwórnią założoną w 1964 roku, by sprzedawać męskie produkty do pielęgnacji i aromaty. Do czasu ustanowienia Clinique, poziom doświadczenia i wiedzy zebranych na temat konkretnych potrzeb mężczyzn był ogromny i umożliwił Clinique jako pierwszą damską firmę kosmetyczną wprowadzenie drugiej linii dla mężczyzn.

Poza popularnym zapachem "Clinique Happy for Men", Clinique wydała zapach wody kolońskiej "Chemistry", który jest świeżym, korzennym i aromatycznym zapachem, który byłby idealny dla mężczyzn na wiosnę / lato. Mówi się, że jest subtelnym, subtelnym zapachem, który działa z chemią ciała jednostki, co oznacza, że ​​zapewni zapach tak wyjątkowy, jak osoba nosząca go - po raz kolejny odzwierciedla przekonanie Clinique'a, że ​​nie ma dwóch takich samych osób i zasługują na bycie traktowano to samo. Oprócz trzyetapowego planu dla mężczyzn, Clinique oferuje również szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji, po goleniu, anty plamie i pielęgnacji skóry dla mężczyzn i pozostaje jednym z najbardziej popularnych dostawców perfum męskich, po goleniu, wody kolońskiej i pielęgnacji skóry produkty do tej pory.

Zobacz wszystko

Clinique linia czasu

1993
2000
1999
1999
1994
1994
Clinique
Kolekcje
JUŻ OD
102
Clinique Happy
JUŻ OD
61
Clinique Skin Supplies For Men