Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Clinique Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Był rok 1967 i rewolucja była w powietrzu. To rozszerzyło się na pielęgnację skóry, a dr Norman Orentreich, znany dermatolog, zwracał uwagę na swoje przekonanie, że wspaniała skóra nie była zależna tylko od szczęścia genów i czynników środowiskowych, ale że w rzeczywistości możliwe było stworzenie cudownej skóry bez względu na warunki.

W przeciwieństwie do innych producentów skóry w tym czasie, Clinique były i pozostają bardzo ukierunkowane na klienta. Oferują one indywidualną konsultację w celu zapewnienia, że ​​każdy klient otrzymuje odpowiedni produkt dla swojego rodzaju skóry i dotyczy to rosnącej liczby kibiców, a także dużej liczby kobiet. W 1976 roku Clinique była pierwszą prestiżową firmą kosmetyczną, która rozpoznała różne potrzeby mężczyzn w zakresie pielęgnacji skóry i zapewniła im praktyczną i odpowiednią linię produktów do pielęgnacji skóry. Produkty te zyskały na popularności i dziś odzwierciedlają misję Clinique, aby być liderami rynku i ekspertami w dermatologicznej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry.

Po sukcesie Clinique Happy for Women, Clinique wprowadziła uzupełniającą męską wersję zapachu o nazwie "Clinique Happy for Men" i odzwierciedlając zapachowe perfumy dla kobiet, będąc cytrusową, aromatyczną wodą kolońską i idealnie nadającą się do codziennego noszenia dla mężczyzn. . Clinique była w rzeczywistości trzecią "marką", która narodziła się pod "Lauder Umbrella" - pierwszą z nich była Estee Lauder, a drugą - Aramis - niezwykle popularną wytwórnią założoną w 1964 roku, by sprzedawać męskie produkty do pielęgnacji i aromaty. Do czasu ustanowienia Clinique, poziom doświadczenia i wiedzy zebranych na temat konkretnych potrzeb mężczyzn był ogromny i umożliwił Clinique jako pierwszą damską firmę kosmetyczną wprowadzenie drugiej linii dla mężczyzn.

Poza popularnym zapachem "Clinique Happy for Men", Clinique wydała zapach wody kolońskiej "Chemistry", który jest świeżym, korzennym i aromatycznym zapachem, który byłby idealny dla mężczyzn na wiosnę / lato. Mówi się, że jest subtelnym, subtelnym zapachem, który działa z chemią ciała jednostki, co oznacza, że ​​zapewni zapach tak wyjątkowy, jak osoba nosząca go - po raz kolejny odzwierciedla przekonanie Clinique'a, że ​​nie ma dwóch takich samych osób i zasługują na bycie traktowano to samo. Oprócz trzyetapowego planu dla mężczyzn, Clinique oferuje również szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji, po goleniu, anty plamie i pielęgnacji skóry dla mężczyzn i pozostaje jednym z najbardziej popularnych dostawców perfum męskich, po goleniu, wody kolońskiej i pielęgnacji skóry produkty do tej pory.
Pokaż Więcej