Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Creed Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Creed to francuski dom perfumeryjny i krawiectwo założony w 1790 roku. Są one znane jako jeden z największych na świecie producentów zapachów, a ich niszowe zapachy są ulubieńcami bogatych, sławnych i wpływowych od stuleci. Rodzina Creedów była pierwotnie krawcami i była zatrudniona przez luminarzy, takich jak królowa Wiktoria i hrabia Alfred d'Orsay. Rodzina stworzyła również specjalne zapachy w bardzo ograniczonej liczbie. Dopiero w latach 70-tych zapachy zostały udostępnione publicznie, wykorzystując w przeszłości tylko prywatne kontrakty. Nadal jest własnością i jest prowadzona przez rodzinę Creed, obecnie przez ojca i syna Erwina i Oliviera Creeda. Rozwijają razem zapachy, tak jak powstał niezwykle udany Aventus (2010).

Niektóre z naszych ulubionych wody po goleniu i wody toaletowej to Green Irish Tweed (1985), świeży i trawiasty fougere z cytrusowymi i fioletowymi liśćmi, inspirowany spacerami po irlandzkiej wsi. Imperial (1995) to tak naprawdę unisex zapach, ale ten świeży i śródziemnomorski zapach z cytryną, mandaryną i solą morską jest dość popularny wśród dżentelmenów. Woody Original Vetiver (2004) łączy w sobie korzenie wetiweru, zioła, przyprawy i owoce cytrusowe dla odurzającego zapachu, który jednocześnie jest czysty i jednocześnie ziemisty. Nowszy zapach Aventus (2010) to najbardziej udany i najlepiej znany zapach perfum. Elegancki i potężny zapach inspirowany życiem Napoleona, splata razem dym, ananas i brzozę na bazie drzewnego mchu dla niesamowicie męskiego i głębokiego zapachu o fantastycznej długowieczności.

Creed po goleniu jest wykonany z najlepszych ręcznie zbieranych składników. Pozyskują materiały do ​​swoich perfum z całego świata i butelkują wszystkie zapachy ręcznie. W przeciwieństwie do wielu innych domów perfumeryjnych, nie używają w swoich produktach materiałów syntetycznych i powstrzymują się od testów na zwierzętach. To poleganie na delikatnych składnikach sprawia, że ​​każdego roku, podobnie jak dobre wino, przynosi niewielkie różnice w zapachach. Słowo "Millésime" oznacza, że ​​zapach został stworzony z najlepszych roślin tego roku. Wśród fanów Creed często omawia się różne lata produkcji najsłynniejszych zapachów, takich jak Aventus. Ta dbałość o szczegóły i powolny proces tradycyjnej perfumerii sprawia, że ​​Creed wyróżnia się na tle konkurencji. Czasami mogą upłynąć lata zanim pojawi się nowy zapach.
Pokaż Więcej