5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

David & Victoria Beckham Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Jak być może najbardziej znany piłkarz na świecie, David Beckham nie powinien potrzebować żadnego wprowadzenia. Słynący ze swojej popowej żony Victorii, jego nieustannie zmieniające się fryzury i wielomilionowe poparcie dla wielu światowych firm, takich jak Adidas i Gillette, jak i dla jego piłki nożnej, David Beckham naprawdę przekroczył granice między piłką nożną jako sportem, a promocją. platforma dla wciąż rosnącej marki celebrytów Beckham. Victoria Beckham, również nazwana Posh Spice, zyskała sławę dzięki grupie pop The Spice Girls. To jej wyrafinowane stroje i wyniosłe wyrazy sprawiły, że odsuwała ją od innych dziewcząt, co oczywiście przyciągnęło uwagę wielu mężczyzn, w tym Davida Beckhama.

Atrakcyjna para po raz pierwszy spotkała się w 1997 r., A media natychmiast nazwali je Posh i Becks, które od tamtej pory im towarzyszyły. Po ślubie w 1999 r., Para wkrótce zaczęła się z planami ekspansji zarówno w rodzinie, sławie i bogactwie. Victoria miała krótką solową karierę w przemyśle muzycznym po rozwiązaniu Spice Girls w 2000 roku, ale wkrótce zwróciła jej uwagę na karierę w branży mody. Victoria była już znana jako ikona stylu globalnego, więc oprócz modelowania i bycia konsultantem mody i redaktorem, wkrótce uruchomiła także własną linię akcesoriów, dżinsów, sukien, a także zapachów.

Wachlarz zapachów David & Victoria Beckham rozszerzył się na przestrzeni lat i obecnie jest produkowany przez Coty Inc, globalnego producenta kosmetyków z Francji. Pierwszym męskim zapachem i wodą po goleniu w linii Beckham był Instynkt Davida Beckhama, wydany w 2005 roku. Ten aromatyczny zapach fougere wkrótce stał się popularnym dodatkiem do męskiej kolekcji zapachów i nadał ton przyszłości linii. Od tego czasu pojawiły się zarówno jego i jej wersje kilku zapachów wprowadzonych pod marką, takich jak Intimately Beckham (2006) i Signature (2008). Inne popularne męskie zapachy i wody po goleniu od Davida i Victorii Beckham to aromatyzowane, drzewne i pikantne nuty Pure Instinct (2009), balsamiczne i orientalne nuty Intimately Yours (2010), ciepłe i drzewne nuty Davida Beckhama Homme'a (2011) , aromatyczne, drzewne i owocowe nuty "The Essence" (2012) i pięknie wodniste nuty "Chypre" Classic Blue (2014), żeby wymienić tylko kilka.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.