Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

David & Victoria Beckham Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Jak być może najbardziej znany piłkarz na świecie, David Beckham nie powinien potrzebować żadnego wprowadzenia. Słynący ze swojej popowej żony Victorii, jego nieustannie zmieniające się fryzury i wielomilionowe poparcie dla wielu światowych firm, takich jak Adidas i Gillette, jak i dla jego piłki nożnej, David Beckham naprawdę przekroczył granice między piłką nożną jako sportem, a promocją. platforma dla wciąż rosnącej marki celebrytów Beckham. Victoria Beckham, również nazwana Posh Spice, zyskała sławę dzięki grupie pop The Spice Girls. To jej wyrafinowane stroje i wyniosłe wyrazy sprawiły, że odsuwała ją od innych dziewcząt, co oczywiście przyciągnęło uwagę wielu mężczyzn, w tym Davida Beckhama.

Atrakcyjna para po raz pierwszy spotkała się w 1997 r., A media natychmiast nazwali je Posh i Becks, które od tamtej pory im towarzyszyły. Po ślubie w 1999 r., Para wkrótce zaczęła się z planami ekspansji zarówno w rodzinie, sławie i bogactwie. Victoria miała krótką solową karierę w przemyśle muzycznym po rozwiązaniu Spice Girls w 2000 roku, ale wkrótce zwróciła jej uwagę na karierę w branży mody. Victoria była już znana jako ikona stylu globalnego, więc oprócz modelowania i bycia konsultantem mody i redaktorem, wkrótce uruchomiła także własną linię akcesoriów, dżinsów, sukien, a także zapachów.

Wachlarz zapachów David & Victoria Beckham rozszerzył się na przestrzeni lat i obecnie jest produkowany przez Coty Inc, globalnego producenta kosmetyków z Francji. Pierwszym męskim zapachem i wodą po goleniu w linii Beckham był Instynkt Davida Beckhama, wydany w 2005 roku. Ten aromatyczny zapach fougere wkrótce stał się popularnym dodatkiem do męskiej kolekcji zapachów i nadał ton przyszłości linii. Od tego czasu pojawiły się zarówno jego i jej wersje kilku zapachów wprowadzonych pod marką, takich jak Intimately Beckham (2006) i Signature (2008). Inne popularne męskie zapachy i wody po goleniu od Davida i Victorii Beckham to aromatyzowane, drzewne i pikantne nuty Pure Instinct (2009), balsamiczne i orientalne nuty Intimately Yours (2010), ciepłe i drzewne nuty Davida Beckhama Homme'a (2011) , aromatyczne, drzewne i owocowe nuty "The Essence" (2012) i pięknie wodniste nuty "Chypre" Classic Blue (2014), żeby wymienić tylko kilka.
Pokaż Więcej