Wyprzedaż Na Koniec Lata!! Wszystkie Ceny Obniżone! Do 75% Zniżki

Davidoff Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Zino Davidoff urodził się w 1906 r. W żydowskiej rodzinie kupców tytoniowych na Ukrainie. Był najstarszym z czworga dzieci, który uciekł z ówczesnego politycznie niestabilnego środowiska w Kijowie wraz z rodzicami, którzy wybrali emigrację i osiedlili się w Genewie w Szwajcarii. Wkrótce po przybyciu do Genewy pod koniec 1911 r. Rodzina otworzyła sklep z wyrobami tytoniowymi, aby kontynuować handel. Po ukończeniu nauki w 1924 r. Zino podróżował po Ameryce Łacińskiej, aby dowiedzieć się więcej na temat handlu tytoniem, który doprowadził go do takich miejsc jak Brazylia, Argentyna, a na końcu także Kuby, gdzie po raz pierwszy spotkał kubańskie cygara, spędzając dwa lata pracując na plantacji.

Po powrocie do Szwajcarii w 1930 r. Zino przejęło sklep rodziców, chcąc go rozbudować dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu. To, co pierwotnie było skromnym sklepem tytoniowym dla zamożnych klientów, wkrótce przekształciło się w bardzo udany biznes. Davidoff nawet cieszył się ciągłym wzrostem w czasie II wojny światowej dzięki neutralnemu politycznemu stanowisku Szwajcarii, co oznaczało, że krajowi oszczędzono wiele spustoszeń dokonanych gdzie indziej w Europie.

Zino ostatecznie sprzedał swój sklep tytoniowy w Max Oettinger Company w 1970 roku, choć Zino pozostał ambasadorem marki w Davidoff aż do swojej śmierci w 1994 roku. Imperial Tobacco nabył światową markę dla papierosów Davidoff w sierpniu 2006 roku za ponad 500 milionów euro.

Po dołączeniu do kilku fuzji i przejęć w przedsiębiorstwach, Davidoff rozszerzył działalność o produkty skórzane, akcesoria modowe, kawę i zapachy. Perfumy i płyny po goleniu Davidoff są produkowane w ramach ekskluzywnych aranżacji z Coty Inc. Niektóre z najbardziej popularnych zapachów Davidoff obejmują oryginalny Davidoff dla mężczyzn (1984), bezkompromisowo męski Zino Davidoff (1988) i ponadczasowy klasyk Cool Water (1988). Inne popularne zapachy Davidoff i woda po goleniu to aromatyzująco orientalny Davidoff Relax (1990), świeży i pikantny Echo for Men (2003), ciepły i woody Silver Shadow (2005), cytrusowy i drzewny Adventure for Men (2008), orientalny i ognisty Hot Water for Men (2009), aromatyczny i cytrusowy Champion (2010) oraz pudrowe aromatyczne akordy The Game (2012), by wymienić tylko kilka.

Davidoff for Men - żyj każdą chwilą do maksimum

Zobacz wszystko

Davidoff linia czasu

Davidoff
Kolekcje
JUŻ OD
99
Davidoff Adventure
JUŻ OD
179
Davidoff Adventure Amazonia
JUŻ OD
86
Davidoff Champion
JUŻ OD
91
Davidoff Champion Energy
JUŻ OD
36
Davidoff Cool Water
JUŻ OD
90
Davidoff Cool Water Ocean Extreme
JUŻ OD
99
Davidoff Cool Water Wave
JUŻ OD
93
Davidoff Horizon
JUŻ OD
81
Davidoff Horizon Extreme
JUŻ OD
66
Davidoff Hot Water
JUŻ OD
65
Davidoff Silver Shadow
SILVER SHADOWSilver Shadow by Davidoff To świeży i drzewny zapach dla...
JUŻ OD
111
Davidoff The Brilliant Game
JUŻ OD
67
Davidoff The Game
JUŻ OD
74
Davidoff The Game Intense
JUŻ OD
71
Davidoff Zino Davidoff