5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Davidoff Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Zino Davidoff urodził się w 1906 r. W żydowskiej rodzinie kupców tytoniowych na Ukrainie. Był najstarszym z czworga dzieci, który uciekł z ówczesnego politycznie niestabilnego środowiska w Kijowie wraz z rodzicami, którzy wybrali emigrację i osiedlili się w Genewie w Szwajcarii. Wkrótce po przybyciu do Genewy pod koniec 1911 r. Rodzina otworzyła sklep z wyrobami tytoniowymi, aby kontynuować handel. Po ukończeniu nauki w 1924 r. Zino podróżował po Ameryce Łacińskiej, aby dowiedzieć się więcej na temat handlu tytoniem, który doprowadził go do takich miejsc jak Brazylia, Argentyna, a na końcu także Kuby, gdzie po raz pierwszy spotkał kubańskie cygara, spędzając dwa lata pracując na plantacji.

Po powrocie do Szwajcarii w 1930 r. Zino przejęło sklep rodziców, chcąc go rozbudować dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu. To, co pierwotnie było skromnym sklepem tytoniowym dla zamożnych klientów, wkrótce przekształciło się w bardzo udany biznes. Davidoff nawet cieszył się ciągłym wzrostem w czasie II wojny światowej dzięki neutralnemu politycznemu stanowisku Szwajcarii, co oznaczało, że krajowi oszczędzono wiele spustoszeń dokonanych gdzie indziej w Europie.

Zino ostatecznie sprzedał swój sklep tytoniowy w Max Oettinger Company w 1970 roku, choć Zino pozostał ambasadorem marki w Davidoff aż do swojej śmierci w 1994 roku. Imperial Tobacco nabył światową markę dla papierosów Davidoff w sierpniu 2006 roku za ponad 500 milionów euro.

Po dołączeniu do kilku fuzji i przejęć w przedsiębiorstwach, Davidoff rozszerzył działalność o produkty skórzane, akcesoria modowe, kawę i zapachy. Perfumy i płyny po goleniu Davidoff są produkowane w ramach ekskluzywnych aranżacji z Coty Inc. Niektóre z najbardziej popularnych zapachów Davidoff obejmują oryginalny Davidoff dla mężczyzn (1984), bezkompromisowo męski Zino Davidoff (1988) i ponadczasowy klasyk Cool Water (1988). Inne popularne zapachy Davidoff i woda po goleniu to aromatyzująco orientalny Davidoff Relax (1990), świeży i pikantny Echo for Men (2003), ciepły i woody Silver Shadow (2005), cytrusowy i drzewny Adventure for Men (2008), orientalny i ognisty Hot Water for Men (2009), aromatyczny i cytrusowy Champion (2010) oraz pudrowe aromatyczne akordy The Game (2012), by wymienić tylko kilka.

Davidoff for Men - żyj każdą chwilą do maksimum
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.