Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Diesel Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Diesel został założony w 1978 roku przez Renzo Rosso, a firma jest najbardziej znana ze swoich kolekcji dżinsów i perfum. Marka została założona z zamiarem zostania wiodącym domem mody dla młodszego pokolenia konsumentów, a ich popularność wkrótce wzrosła na nowy poziom. To właśnie w tym zamyśle Diesel wprowadził innowacyjne strategie marketingowe, takie jak wykorzystanie gier wideo jako platform marketingowych dla ich asortymentu odzieży. Uważa się, że firma jako pierwsza wprowadziła na rynek swoje ubrania w ten sposób! To nie tylko intencje Rosso spowodowały, że firma awansowała w światowych rankingach mody, ale także twórczy geniusz Wilberta Dasa, który po ukończeniu studiów był pierwszą pracą, w rzeczywistości zaprojektował kolekcję męską w Diesel, która w 1993 roku zarobiła mu stanowisko dyrektora kreatywnego w domu mody. W rzeczywistości wizja Das'a kierowała modami firmy i międzynarodowymi strategiami marketingowymi przez prawie 20 lat, aż do wyjazdu w 2009 r., Kiedy to Bruno Collin objął stanowisko dyrektora kreatywnego.

Przez lata Diesel zawsze ukierunkowywał swoje produkty na młodych dorosłych, co wyjaśnia ich dziwaczne sposoby prezentacji i pakowania produktów, szczególnie w ich kolekcji zapachów. Ich produkty można obecnie znaleźć w ponad 300 różnych markach Diesel i ponad 5000 punktach sprzedaży na całym świecie. Mówi się, że Diesel posuwa się nawet tak daleko, jak celowo aranżuje i prezentuje swoje towary w sklepach w mylący sposób, tak aby kupujący nie mieli innego wyboru, jak wchodzić w interakcje z pracownikami działu sprzedaży.

Pierwszy zapach Diesela to po prostu Diesel, unisex zapach wprowadzony na rynek w 1996 roku. Niedługo potem Diesel wydał swój pierwszy męski zapach Plus Plus Masculine (1997), ciepły i drzewny orientalny zapach, który uzupełnia męskość młodych konsumentów. Inne popularne męskie zapachy i płyny po goleniu wydane przez Diesel to aromatyczna, świeża i pikantna edycja specjalna "Green Masculine" (2003), aromatyczne nuty "Fuel For Life" (2007), orientalne drzewne i cytrusowe nuty "The Only The Brave" (2009), delikatnie przyprawione nuty wodne z gry Fuel For Life Summer (2010) oraz słodkie owocowe akordy z Only The Brave Tattoo (2012), żeby wymienić tylko kilka.

DIESEL - bądź młody, bądź odważny.
Pokaż Więcej