Diesel Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Diesel został założony w 1978 roku przez Renzo Rosso, a firma jest najbardziej znana ze swoich kolekcji dżinsów i perfum. Marka została założona z zamiarem zostania wiodącym domem mody dla młodszego pokolenia konsumentów, a ich popularność wkrótce wzrosła na nowy poziom. To właśnie w tym zamyśle Diesel wprowadził innowacyjne strategie marketingowe, takie jak wykorzystanie gier wideo jako platform marketingowych dla ich asortymentu odzieży. Uważa się, że firma jako pierwsza wprowadziła na rynek swoje ubrania w ten sposób! To nie tylko intencje Rosso spowodowały, że firma awansowała w światowych rankingach mody, ale także twórczy geniusz Wilberta Dasa, który po ukończeniu studiów był pierwszą pracą, w rzeczywistości zaprojektował kolekcję męską w Diesel, która w 1993 roku zarobiła mu stanowisko dyrektora kreatywnego w domu mody. W rzeczywistości wizja Das'a kierowała modami firmy i międzynarodowymi strategiami marketingowymi przez prawie 20 lat, aż do wyjazdu w 2009 r., Kiedy to Bruno Collin objął stanowisko dyrektora kreatywnego.

Przez lata Diesel zawsze ukierunkowywał swoje produkty na młodych dorosłych, co wyjaśnia ich dziwaczne sposoby prezentacji i pakowania produktów, szczególnie w ich kolekcji zapachów. Ich produkty można obecnie znaleźć w ponad 300 różnych markach Diesel i ponad 5000 punktach sprzedaży na całym świecie. Mówi się, że Diesel posuwa się nawet tak daleko, jak celowo aranżuje i prezentuje swoje towary w sklepach w mylący sposób, tak aby kupujący nie mieli innego wyboru, jak wchodzić w interakcje z pracownikami działu sprzedaży.

Pierwszy zapach Diesela to po prostu Diesel, unisex zapach wprowadzony na rynek w 1996 roku. Niedługo potem Diesel wydał swój pierwszy męski zapach Plus Plus Masculine (1997), ciepły i drzewny orientalny zapach, który uzupełnia męskość młodych konsumentów. Inne popularne męskie zapachy i płyny po goleniu wydane przez Diesel to aromatyczna, świeża i pikantna edycja specjalna "Green Masculine" (2003), aromatyczne nuty "Fuel For Life" (2007), orientalne drzewne i cytrusowe nuty "The Only The Brave" (2009), delikatnie przyprawione nuty wodne z gry Fuel For Life Summer (2010) oraz słodkie owocowe akordy z Only The Brave Tattoo (2012), żeby wymienić tylko kilka.

DIESEL - bądź młody, bądź odważny.

Zobacz wszystko

Diesel linia czasu

2006
2020
2009
2007
2007
Fuel For Life
FUEL FOR LIFE

Fuel For Life Diesel to świeży i kwiatowy zapach dla kobiet....

Diesel
Kolekcje
JUŻ OD
126
Diesel Bad
JUŻ OD
148
Diesel Fuel For Life
FUEL FOR LIFEFuel For Life Diesel to świeży i kwiatowy zapach dla kobiet....
JUŻ OD
123
Diesel Fuel For Life
JUŻ OD
77
Diesel Only The Brave
JUŻ OD
136
Diesel Only The Brave High
JUŻ OD
196
JUŻ OD
187
Diesel Only The Brave Tattoo