Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Dolce & Gabbana Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

W wieku 6 lat, Domenico Dolce był już na dobrej drodze do sławy i szczęścia, gdy zaczął projektować i dopasowywać swoje ubrania. Dopiero w swojej czwartej kolekcji Dolce & Gabbana po raz pierwszy zasmakowała sukcesu, gdy Dolce wprowadziła asortyment "transformacji", gdzie ubrania w kolekcji pochodziły z instrukcjami na temat siedmiu różnych sposobów, w jakie można nosić przedmiot w stroju , coś z pierwszego w świecie mody w tym czasie.

Oprócz sukcesów w karierze mężczyzn i kobiet, Dolce & Gabbana odnosi sukcesy również w innych dziedzinach. W latach 1992-1998 stworzyli kolekcję ślubną, aw latach 1994-1999 założono Dolce & Gabbana Home Collection. Pierwsza damska kolekcja strojów plażowych została opracowana w 1989 r., A następnie pierwsza męska kolekcja strojów plażowych w 1992 r. D & G wprowadziła linię okularów przeciwsłonecznych w 1998 r. I linię zegarków w 2000 r. W tym samym roku D & G wprowadziła na rynek zarówno męską, jak i damską kolekcję bielizny, oddzielną od kolekcja bielizny Dolce & Gabbana. W 2001 roku uruchomili linię D & G Junior dla dzieci.

Do czasu połączenia w 2012 roku Dolce & Gabbana miała dwie linie centralne (D & G i Dolce & Gabbana). Dlatego niektóre zapachy i wody kolońskie dla mężczyzn i kobiet mają nieco inne etykiety. Jednym z najbardziej udanych asortymentów perfum i wody po goleniu jest Asortyment D & G Anthology. Zapachy reklamowane są przez gwiazdy, których w kampanii reklamowej Mario Testino pokazano nago. Modele femaöe to Naomi Campbell, Eva Herzigova i Claudia Schiffer, a mężczyźni to Noah Mills, Fernando Fernanes i Tyson Ballou. Kolekcja The D & G Anthology została zainspirowana znakami na kartach tarota.

Dolce & Gabbana ma szereg pięknych zapachów i wód po goleniu z kilkoma różnymi kolekcjami, które zaspokoją każdy szczególny gust, zarówno młody jak i stary. Pierwszy zapach Dolce & Gabbana to Dolce & Gabbana for Women, który został wydany w 1992 roku. Męska wersja tego zapachu pojawiła się w 1994 roku, zatytułowana Dolce & Gabbana pour Homme. To był aromatyczny zapach fougere z mieszanką zmysłowych i męskich nut. Inne popularne wody kolońskie i aromaty D & G to orientalne i balsamiczne nuty By (1997), drzewiaste i świeże Męskie (1999), bogato aromatyczne Light Blue pour Homme (2007), głębokie nuty drzewiaste The One (2008) i licheście wodnymi nutami The One Sport (2012).
Pokaż Więcej