Dolce & Gabbana Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

W wieku 6 lat, Domenico Dolce był już na dobrej drodze do sławy i szczęścia, gdy zaczął projektować i dopasowywać swoje ubrania. Dopiero w swojej czwartej kolekcji Dolce & Gabbana po raz pierwszy zasmakowała sukcesu, gdy Dolce wprowadziła asortyment "transformacji", gdzie ubrania w kolekcji pochodziły z instrukcjami na temat siedmiu różnych sposobów, w jakie można nosić przedmiot w stroju , coś z pierwszego w świecie mody w tym czasie.

Oprócz sukcesów w karierze mężczyzn i kobiet, Dolce & Gabbana odnosi sukcesy również w innych dziedzinach. W latach 1992-1998 stworzyli kolekcję ślubną, aw latach 1994-1999 założono Dolce & Gabbana Home Collection. Pierwsza damska kolekcja strojów plażowych została opracowana w 1989 r., A następnie pierwsza męska kolekcja strojów plażowych w 1992 r. D & G wprowadziła linię okularów przeciwsłonecznych w 1998 r. I linię zegarków w 2000 r. W tym samym roku D & G wprowadziła na rynek zarówno męską, jak i damską kolekcję bielizny, oddzielną od kolekcja bielizny Dolce & Gabbana. W 2001 roku uruchomili linię D & G Junior dla dzieci.

Do czasu połączenia w 2012 roku Dolce & Gabbana miała dwie linie centralne (D & G i Dolce & Gabbana). Dlatego niektóre zapachy i wody kolońskie dla mężczyzn i kobiet mają nieco inne etykiety. Jednym z najbardziej udanych asortymentów perfum i wody po goleniu jest Asortyment D & G Anthology. Zapachy reklamowane są przez gwiazdy, których w kampanii reklamowej Mario Testino pokazano nago. Modele femaöe to Naomi Campbell, Eva Herzigova i Claudia Schiffer, a mężczyźni to Noah Mills, Fernando Fernanes i Tyson Ballou. Kolekcja The D & G Anthology została zainspirowana znakami na kartach tarota.

Dolce & Gabbana ma szereg pięknych zapachów i wód po goleniu z kilkoma różnymi kolekcjami, które zaspokoją każdy szczególny gust, zarówno młody jak i stary. Pierwszy zapach Dolce & Gabbana to Dolce & Gabbana for Women, który został wydany w 1992 roku. Męska wersja tego zapachu pojawiła się w 1994 roku, zatytułowana Dolce & Gabbana pour Homme. To był aromatyczny zapach fougere z mieszanką zmysłowych i męskich nut. Inne popularne wody kolońskie i aromaty D & G to orientalne i balsamiczne nuty By (1997), drzewiaste i świeże Męskie (1999), bogato aromatyczne Light Blue pour Homme (2007), głębokie nuty drzewiaste The One (2008) i licheście wodnymi nutami The One Sport (2012).

Zobacz wszystko

Dolce & Gabbana linia czasu

Dolce & Gabbana
Kolekcje
JUŻ OD
201
Dolce & Gabbana D&G 1 Le Bateleur
JUŻ OD
201
JUŻ OD
156
Dolce & Gabbana D&G 3 L'Imperatrice
JUŻ OD
201
Dolce & Gabbana D&G 6 L'Amoureux
JUŻ OD
157
Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops
JUŻ OD
285
Dolce & Gabbana Femme
JUŻ OD
238
Dolce & Gabbana K
K
JUŻ OD
152
Dolce & Gabbana Light Blue
LIGHT BLUEDolce & Gabbana Light Blue Pour Homme to aromatyczny cytrusowy...
JUŻ OD
130
Dolce & Gabbana Light Blue
JUŻ OD
150
JUŻ OD
216
Dolce & Gabbana Pour Homme
JUŻ OD
83
Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso
JUŻ OD
85
Dolce & Gabbana The One
JUŻ OD
146
Dolce & Gabbana The One Collector For Men
JUŻ OD
167
Dolce & Gabbana The One Grey
JUŻ OD
173
Dolce & Gabbana The One Sport
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Exotic Leather
JUŻ OD
294
Dolce & Gabbana Velvet Patchouli
JUŻ OD
446
Dolce & Gabbana Velvet Sublime
JUŻ OD
568
Dolce & Gabbana Velvet Tender Oud
JUŻ OD
549
Dolce & Gabbana Velvet Vetiver
JUŻ OD
446
Dolce & Gabbana Velvet Wood