Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Estee Lauder Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Założona znacznie wcześniej niż wiele firm po goleniu i perfumach, dom Estee Lauder był jednym z największych producentów kosmetyków, kosmetyków i perfum dla kobiet i mężczyzn, aby znaleźć się w jednym z najbardziej lukratywnych i poszukiwanych rynków. świat. Pierwotnie założona przez Josepha Laudera i jego żonę, Estee Lauder, w 1946 roku, firma jest obecnie jednym z wiodących producentów i sprzedawców prestiżowych produktów do pielęgnacji skóry, makijażu, perfum, a także produktów do pielęgnacji włosów.

Główna siedziba znajduje się obecnie na Manhattanie w Nowym Jorku, a do czasu, gdy w latach 60. pojawiły się biura na całym świecie, początkowo w Londynie i Hong Kongu. Obecnie może się pochwalić, że jest prawdziwie globalną organizacją z biurami w pełni własnymi lub większościowymi i zarządzanymi w ponad 40 krajach i terytoriach oraz 27 znanych marek znajdujących się obecnie pod jej patronatem.
W 1964 roku, o wiele wcześniej niż większość innych firm zapachowych zostało założone lub myśli, marka Estee Lauder rozpoczęła swoją drugą markę znaną jako Aramis i ta firma produkowała perfumy i produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn. Dobrobyt mężczyzn był dalej wspierany, gdy w 1976 r. Marka Clinique stała się pierwszą damską firmą kosmetyczną, która wprowadziła drugą linię dla męskiej populacji i nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych marek do pielęgnacji skóry dla mężczyzn.

Wraz z upływem lat popularność tego giganta rosła, a lista nazwisk w ich książkach stawała się coraz bardziej rozległa. Lauder przejął firmy takie jak Michael Kors, Tom Ford, Tommy Hilfiger, Sean John Fragrances, a ostatnio Smashbox Cosmetics, który kupili je w 2010 roku. Chociaż Estee Lauder niestety zmarła w 2004 roku, zarządzanie tym aromatycznym gigantem jest nadal kontrolowane przez rodzinę Lauderów, z jej mocno zaangażowanym synem i wnukiem. Równowaga między nim a firmą rodzinną, ale także z udziałem zarówno pokolenia męskiego, jak i żeńskiego, oznacza, że ​​zarówno potrzeby mężczyzn, jak i kobiet są stale monitorowane i rozpatrywane we wszystkich kierunkach, z których firma się wywiązuje.

W przeciwieństwie do wielu perfum, wody po goleniu i gigantów korporacyjnych, Estee Lauder jest znana z wykorzystywania swojej sławy, fortuny i sukcesu w próbie pomocy innym, którzy nie są tak szczęśliwi jak oni. Są silnie zaangażowani w kampanię na rzecz walki z rakiem piersi, co zostało faktycznie zainicjowane przez Evely H.Lauder, córkę Estee. Sama kampania zgromadziła ponad 10 milionów dolarów i nadal rozpowszechnia ogólnoświatową świadomość na temat tego zmieniającego życie problemu.

Od początku obrzydliwości marka Estee Lauder została poddana krytyce i pochwałom, w tym celowi kampanii bojkotu, trafiając na pierwsze strony testów na zwierzętach i pojawiając się raz na liście kontrowersyjnych kampanii. Nie zmniejszyło to jednak ich ogromnego sukcesu, a ten gigant jest zdecydowanie jednym z tych, które pojawią się bardzo długo.
Pokaż Więcej