Wyprzedaż | Wszystkie Ceny Obniżone | Koniec W Niedziele

Estee Lauder Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Założona znacznie wcześniej niż wiele firm po goleniu i perfumach, dom Estee Lauder był jednym z największych producentów kosmetyków, kosmetyków i perfum dla kobiet i mężczyzn, aby znaleźć się w jednym z najbardziej lukratywnych i poszukiwanych rynków. świat. Pierwotnie założona przez Josepha Laudera i jego żonę, Estee Lauder, w 1946 roku, firma jest obecnie jednym z wiodących producentów i sprzedawców prestiżowych produktów do pielęgnacji skóry, makijażu, perfum, a także produktów do pielęgnacji włosów.

Główna siedziba znajduje się obecnie na Manhattanie w Nowym Jorku, a do czasu, gdy w latach 60. pojawiły się biura na całym świecie, początkowo w Londynie i Hong Kongu. Obecnie może się pochwalić, że jest prawdziwie globalną organizacją z biurami w pełni własnymi lub większościowymi i zarządzanymi w ponad 40 krajach i terytoriach oraz 27 znanych marek znajdujących się obecnie pod jej patronatem.
W 1964 roku, o wiele wcześniej niż większość innych firm zapachowych zostało założone lub myśli, marka Estee Lauder rozpoczęła swoją drugą markę znaną jako Aramis i ta firma produkowała perfumy i produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn. Dobrobyt mężczyzn był dalej wspierany, gdy w 1976 r. Marka Clinique stała się pierwszą damską firmą kosmetyczną, która wprowadziła drugą linię dla męskiej populacji i nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych marek do pielęgnacji skóry dla mężczyzn.

Wraz z upływem lat popularność tego giganta rosła, a lista nazwisk w ich książkach stawała się coraz bardziej rozległa. Lauder przejął firmy takie jak Michael Kors, Tom Ford, Tommy Hilfiger, Sean John Fragrances, a ostatnio Smashbox Cosmetics, który kupili je w 2010 roku. Chociaż Estee Lauder niestety zmarła w 2004 roku, zarządzanie tym aromatycznym gigantem jest nadal kontrolowane przez rodzinę Lauderów, z jej mocno zaangażowanym synem i wnukiem. Równowaga między nim a firmą rodzinną, ale także z udziałem zarówno pokolenia męskiego, jak i żeńskiego, oznacza, że ​​zarówno potrzeby mężczyzn, jak i kobiet są stale monitorowane i rozpatrywane we wszystkich kierunkach, z których firma się wywiązuje.

W przeciwieństwie do wielu perfum, wody po goleniu i gigantów korporacyjnych, Estee Lauder jest znana z wykorzystywania swojej sławy, fortuny i sukcesu w próbie pomocy innym, którzy nie są tak szczęśliwi jak oni. Są silnie zaangażowani w kampanię na rzecz walki z rakiem piersi, co zostało faktycznie zainicjowane przez Evely H.Lauder, córkę Estee. Sama kampania zgromadziła ponad 10 milionów dolarów i nadal rozpowszechnia ogólnoświatową świadomość na temat tego zmieniającego życie problemu.

Od początku obrzydliwości marka Estee Lauder została poddana krytyce i pochwałom, w tym celowi kampanii bojkotu, trafiając na pierwsze strony testów na zwierzętach i pojawiając się raz na liście kontrowersyjnych kampanii. Nie zmniejszyło to jednak ich ogromnego sukcesu, a ten gigant jest zdecydowanie jednym z tych, które pojawią się bardzo długo.

Zobacz wszystko

Estee Lauder linia czasu

1984
2013
2012
2011
2005
2004
2002
2002
2000
2000
1985
1985
Estee Lauder
Kolekcje
JUŻ OD
153
Estee Lauder Intuition
JUŻ OD
307
Estee Lauder Wood Mystique