Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Gucci Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Gucci to luksusowa marka designerska założona w 1921 roku przez Guccia Gucci. Jako młody człowiek pracował w Londynie jako chłopiec dźwigowy. Gdy zabierał gości z piętra na piętro do luksusowego hotelu Savoy, zainteresował się eleganckimi ubraniami, które nosili mężczyźni i kobiety, a także ich pięknym designerskim bagażem. Gucci miał oko na szczegóły i po powrocie do Włoch założył własną firmę i zaczął sprzedawać siodła, a także torby podróżne i inne luksusowe skórzane przedmioty, takie jak te, które widział w Londynie. Wkrótce zyskał dobrą reputację w wytwarzaniu wysokiej jakości towarów, głównie ze względu na swoje projekty, ale także dlatego, że zatrudnił tylko najlepszych rzemieślników, na których mógł sobie pozwolić.

Dom Gucci wkrótce się rozrósł i odszedł od produktów jeżdżących do samochodów mobilnych. Z czasem wyprodukują pnie, skórzane rękawiczki i inne luksusowe przedmioty podróżne. W latach 40-tych Gucci stworzyło swoją słynną skórzaną torbę z bambusowym uchwytem. Zaczęli także używać innych materiałów niż skóry do swoich projektów, z powodu niedoborów materiałowych spowodowanych przez II wojnę światową. W latach 60. i 70. Gucci była jedną z najpopularniejszych marek modowych na świecie, aż do końca lat 80-tych.

Tom Ford dołączył do Gucci House w 1990 roku, najpierw zaprojektował gotową linię ubrań, ale później jako dyrektor kreatywny. Jego rolą było wynalezienie na nowo marki Gucci, która została prawie zniszczona w wewnętrznych sporach rodzinnych. Udało mu się odwrócić firmę, a dziś znów znajdziesz Gucci na czele międzynarodowych marek modowych. Gucci jest najlepiej sprzedającą się włoską marką na świecie, a ich projekty pozostają stałym elementem każdego wydarzenia na czerwonym dywanie.

Oprócz ubrań damskich Gucci ma również w ofercie męską odzież, koszule, krawaty i buty. Gucci projektuje również luksusowe zegarki, łącząc ich charakterystyczny włoski styl z doskonałym szwajcarskim kunsztem. Okulary przeciwsłoneczne Gucci z logo marki GG stały się bardzo popularne. W 1976 roku Gucci wprowadził swój pierwszy męski zapach. Gucci Pour Homme. Od tego czasu pojawiło się kilka perfum męskich Gucci. Niektóre z naszych ulubionych zapachów to Gucci marki Gucci Pour Homme z 2008 roku. Męski, elegancki, gładki, głęboki i wyrafinowany zapach z nutami bergamotki, cyprysu, paczuli, bursztynu i elemi. Idealny na wieczór, biuro lub zabawę.

Pour Homme II z 2007 roku jest jaśniejszą i jaśniejszą wersją zapachu Gucci Pour Homme. Otwiera się z nową serią fiołkowych liści i bergamotki. Serce to pikantna mieszanka, która wtapia się w podstawę drzewa oliwnego, liści tytoniu, piżma i mirtu. Łatwy męski zapach do noszenia w dzień iw nocy. W 2011 roku Gucci wprowadził na rynek Gucci Guilty Pour Homme. Charyzmatyczny zapach dla współczesnego człowieka, który wie, czego chce i wie, jak go zdobyć. Projekt butelki jest męski z zimnym metalem i ciężkim szkłem, wraz z logo marki GG umieszczonym pośrodku, dzięki czemu można zobaczyć pachnący płyn w środku.
Pokaż Więcej