Gucci Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Gucci to luksusowa marka designerska założona w 1921 roku przez Guccia Gucci. Jako młody człowiek pracował w Londynie jako chłopiec dźwigowy. Gdy zabierał gości z piętra na piętro do luksusowego hotelu Savoy, zainteresował się eleganckimi ubraniami, które nosili mężczyźni i kobiety, a także ich pięknym designerskim bagażem. Gucci miał oko na szczegóły i po powrocie do Włoch założył własną firmę i zaczął sprzedawać siodła, a także torby podróżne i inne luksusowe skórzane przedmioty, takie jak te, które widział w Londynie. Wkrótce zyskał dobrą reputację w wytwarzaniu wysokiej jakości towarów, głównie ze względu na swoje projekty, ale także dlatego, że zatrudnił tylko najlepszych rzemieślników, na których mógł sobie pozwolić.

Dom Gucci wkrótce się rozrósł i odszedł od produktów jeżdżących do samochodów mobilnych. Z czasem wyprodukują pnie, skórzane rękawiczki i inne luksusowe przedmioty podróżne. W latach 40-tych Gucci stworzyło swoją słynną skórzaną torbę z bambusowym uchwytem. Zaczęli także używać innych materiałów niż skóry do swoich projektów, z powodu niedoborów materiałowych spowodowanych przez II wojnę światową. W latach 60. i 70. Gucci była jedną z najpopularniejszych marek modowych na świecie, aż do końca lat 80-tych.

Tom Ford dołączył do Gucci House w 1990 roku, najpierw zaprojektował gotową linię ubrań, ale później jako dyrektor kreatywny. Jego rolą było wynalezienie na nowo marki Gucci, która została prawie zniszczona w wewnętrznych sporach rodzinnych. Udało mu się odwrócić firmę, a dziś znów znajdziesz Gucci na czele międzynarodowych marek modowych. Gucci jest najlepiej sprzedającą się włoską marką na świecie, a ich projekty pozostają stałym elementem każdego wydarzenia na czerwonym dywanie.

Oprócz ubrań damskich Gucci ma również w ofercie męską odzież, koszule, krawaty i buty. Gucci projektuje również luksusowe zegarki, łącząc ich charakterystyczny włoski styl z doskonałym szwajcarskim kunsztem. Okulary przeciwsłoneczne Gucci z logo marki GG stały się bardzo popularne. W 1976 roku Gucci wprowadził swój pierwszy męski zapach. Gucci Pour Homme. Od tego czasu pojawiło się kilka perfum męskich Gucci. Niektóre z naszych ulubionych zapachów to Gucci marki Gucci Pour Homme z 2008 roku. Męski, elegancki, gładki, głęboki i wyrafinowany zapach z nutami bergamotki, cyprysu, paczuli, bursztynu i elemi. Idealny na wieczór, biuro lub zabawę.

Pour Homme II z 2007 roku jest jaśniejszą i jaśniejszą wersją zapachu Gucci Pour Homme. Otwiera się z nową serią fiołkowych liści i bergamotki. Serce to pikantna mieszanka, która wtapia się w podstawę drzewa oliwnego, liści tytoniu, piżma i mirtu. Łatwy męski zapach do noszenia w dzień iw nocy. W 2011 roku Gucci wprowadził na rynek Gucci Guilty Pour Homme. Charyzmatyczny zapach dla współczesnego człowieka, który wie, czego chce i wie, jak go zdobyć. Projekt butelki jest męski z zimnym metalem i ciężkim szkłem, wraz z logo marki GG umieszczonym pośrodku, dzięki czemu można zobaczyć pachnący płyn w środku.

Zobacz wszystko

Gucci linia czasu

Gucci
Kolekcje
JUŻ OD
170
JUŻ OD
176
Gucci Guilty Absolute
JUŻ OD
161
Gucci Guilty Eau Pour Homme
JUŻ OD
174
Gucci Guilty Intense Pour Homme
JUŻ OD
222
Gucci Guilty Pour Homme
JUŻ OD
137
Gucci Made to Measure