5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Guerlain Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Guerlain został założony w 1828 roku przez Pierre-François Guerlain. Jest to niezwykle wpływowa marka i ma jeden z najbardziej szanowanych zapisów w świecie perfum. Ich zapachy są uważane przez wielu za kamień węgielny nowoczesnej perfumerii. Wśród ich najbardziej znanych wód kolońskich Guerlain, płynów po goleniu i zapachów dla mężczyzn znajdziemy Woodiego Vetivéra (1961) i L'Homme Ideal (2014).

Pierre Guerlain uciekł z domu w bardzo młodym wieku, aby uciec od ojca i spędzić trochę czasu w Anglii, gdzie uzyskał wykształcenie naukowe. Młody chemik zaczął sprzedawać angielski ocet i perfumy na rue de Rivoli po powrocie do Paryża. Będąc wyszkolonym chemikiem i dość sprytnym, szybko zorientował się, jak wytwarzać własne zapachy i to był początek Guerlain. Szybko stał się jednym z najbardziej cenionych perfumiarzy we Francji.

Po pierwotnym odejściu Guerlaina w 1864 roku firma pozostała z rodziną. Jego dwaj synowie przejęli firmę i podzielili obowiązki między siebie, jeden zajmujący się sprawami biznesowymi, a drugi pełnił rolę mistrza perfum. Struktura ta stałaby się ważna dla rodziny, a rola perfumiarza odziedziczyłaby rodzinę od ponad wieku. Jacques Guerlain (1900-1955) stworzył wiele znanych marek perfum dla kobiet, ale dopiero w 1950 roku jego wnuk, Jean Paul Guerlain, przejął firmę Guerlain, skupiając się na perfumach dla mężczyzn i wodzie kolońskiej. Pracował nad Vetiver (1955), drzewiastym zapachem dla mężczyzn, który otrzymuje jego głębokie, zielone nuty z tytularnej trawy oraz klasyczny Habit Rogue (1965), orientalny z ziarenkami cytrusów, cynamonu, skóry i wanilii, który daje szlam elegancji i regencji. Nowszym wydawnictwem od najnowszego mistrza perfum Thierry'ego Wassera jest L'Homme Ideal (2014), aromatyczny zapach z rozmarynem, gorzka pomarańcza na bazie drzewnej owinięty w grube, słodkie nuty amaretto.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.