Hermes Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Hermès to luksusowy dom towarowy założony w 1837 roku. Nazwa pochodzi od założyciela Thierry'ego Hermèsa, którego rodzina była związana z firmą od jej założenia. Oryginalne "Hermès" zbudowało uprzęże dla koni szlachty w Paryżu. Był znany ze swojego zapierającego dech w piersiach kunsztu i wysokiej jakości swoich wyrobów skórzanych. Po minięciu syna przejął i przeniósł sklep do znanego już adresu 24 Faubourg Saint-Honoré w Paryżu, gdzie wprowadzono skórzane torby o tej samej doskonałej jakości. Charles-Émile Hermès pozostawił firmę swoim synom, którzy rozszerzyli działalność w Europie. Na przełomie wieków rodzina Hermés sprzedawała siodła rosyjskiemu carowi. Byli także pierwszymi, którzy używali zamka błyskawicznego do odzieży i toreb we Francji, ponieważ mieli wyłączne prawa do tego, co było w tym czasie zupełnie nowym wynalazkiem. W 1922 roku firma wprowadziła pierwszą torebkę, z której oczywiście byliby znani. Marka odniosła ogromny sukces w kolejnych latach i zaczęła koncentrować się na torebkach i apaszkach.

Pierwszy zapach wyłącznie dla mężczyzn nie zostałby wprowadzony przed wydaniem Equipage w 1970 roku. Był to energetyczny zapach o pikantnych cytrusach, przyprawach i przyprawach z rzadkim drewnem i otwarciem sosny. Do tego czasu firma wprowadziła swoje słynne pomarańczowe opakowanie i logo z koniem i powozem. Kolejnym dużym krokiem w zakresie męskich zapachów będzie wydanie legendarnego Terre D'Hermes (2006). To był kolejny wielki męski wydaniu Hermesa i kontynuuje tradycję korzystania z drewna i cytrusów, ale w zupełnie nowy sposób. Terre D'Hermes to bardzo popularny kompleksowy zapach, który rozwija się na skórze za pomocą nuty pomarańczy, pieprzu, paczuli, pelargonii, drewna i benzoesu, aby stworzyć wrażenie ziemistych materiałów, takich jak drewno i kamień, z ostrym i niemal gorzkim posmakiem. Ten zapach został również wydany w limitowanych edycjach, takich jak dodana świeżość Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche, która miesza leśną ziemistość z niektórymi poważnie świeżymi owocami cytrusowymi, takimi jak grejpfrut.

Hermès stale się rozwija, aw 2015 roku współpracował z gigantem technologicznym Apple w specjalnych skórzanych wydaniach Apple Watch. Jest to kontynuacja wspaniałej tradycji zegarków Hermès, produkowanych od lat trzydziestych.

Zobacz wszystko

Hermes linia czasu

Hermes
Kolekcje
JUŻ OD
366
Hermes Bel Ami
JUŻ OD
326
JUŻ OD
63
Hermes Eau d'Orange Verte
JUŻ OD
69
Hermes Eau de Citron Noir
JUŻ OD
301
Hermes Eau de Narcisse Bleu
JUŻ OD
88
Hermes Eau de Néroli Doré
JUŻ OD
69
Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate
JUŻ OD
265
Hermes L'Ambre des Merveilles
JUŻ OD
115
Hermes Le Jardin de Monsieur Li
JUŻ OD
326
Hermes Rocabar
JUŻ OD
92
Hermes Terre D'Hermes
JUŻ OD
202
Hermes Un Jardin Apres La Mousson
JUŻ OD
121
Hermes Un Jardin En Mediterranee
JUŻ OD
307
Hermes Un Jardin Sur La Lagune
JUŻ OD
151
Hermes Un Jardin Sur Le Nil
JUŻ OD
294
Hermes Un Jardin Sur Le Toit
JUŻ OD
238
Hermes Voyage d'Hermes