5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Hermes Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Hermès to luksusowy dom towarowy założony w 1837 roku. Nazwa pochodzi od założyciela Thierry'ego Hermèsa, którego rodzina była związana z firmą od jej założenia. Oryginalne "Hermès" zbudowało uprzęże dla koni szlachty w Paryżu. Był znany ze swojego zapierającego dech w piersiach kunsztu i wysokiej jakości swoich wyrobów skórzanych. Po minięciu syna przejął i przeniósł sklep do znanego już adresu 24 Faubourg Saint-Honoré w Paryżu, gdzie wprowadzono skórzane torby o tej samej doskonałej jakości. Charles-Émile Hermès pozostawił firmę swoim synom, którzy rozszerzyli działalność w Europie. Na przełomie wieków rodzina Hermés sprzedawała siodła rosyjskiemu carowi. Byli także pierwszymi, którzy używali zamka błyskawicznego do odzieży i toreb we Francji, ponieważ mieli wyłączne prawa do tego, co było w tym czasie zupełnie nowym wynalazkiem. W 1922 roku firma wprowadziła pierwszą torebkę, z której oczywiście byliby znani. Marka odniosła ogromny sukces w kolejnych latach i zaczęła koncentrować się na torebkach i apaszkach.

Pierwszy zapach wyłącznie dla mężczyzn nie zostałby wprowadzony przed wydaniem Equipage w 1970 roku. Był to energetyczny zapach o pikantnych cytrusach, przyprawach i przyprawach z rzadkim drewnem i otwarciem sosny. Do tego czasu firma wprowadziła swoje słynne pomarańczowe opakowanie i logo z koniem i powozem. Kolejnym dużym krokiem w zakresie męskich zapachów będzie wydanie legendarnego Terre D'Hermes (2006). To był kolejny wielki męski wydaniu Hermesa i kontynuuje tradycję korzystania z drewna i cytrusów, ale w zupełnie nowy sposób. Terre D'Hermes to bardzo popularny kompleksowy zapach, który rozwija się na skórze za pomocą nuty pomarańczy, pieprzu, paczuli, pelargonii, drewna i benzoesu, aby stworzyć wrażenie ziemistych materiałów, takich jak drewno i kamień, z ostrym i niemal gorzkim posmakiem. Ten zapach został również wydany w limitowanych edycjach, takich jak dodana świeżość Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche, która miesza leśną ziemistość z niektórymi poważnie świeżymi owocami cytrusowymi, takimi jak grejpfrut.

Hermès stale się rozwija, aw 2015 roku współpracował z gigantem technologicznym Apple w specjalnych skórzanych wydaniach Apple Watch. Jest to kontynuacja wspaniałej tradycji zegarków Hermès, produkowanych od lat trzydziestych.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.