Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Hermes Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Hermès to luksusowy dom towarowy założony w 1837 roku. Nazwa pochodzi od założyciela Thierry'ego Hermèsa, którego rodzina była związana z firmą od jej założenia. Oryginalne "Hermès" zbudowało uprzęże dla koni szlachty w Paryżu. Był znany ze swojego zapierającego dech w piersiach kunsztu i wysokiej jakości swoich wyrobów skórzanych. Po minięciu syna przejął i przeniósł sklep do znanego już adresu 24 Faubourg Saint-Honoré w Paryżu, gdzie wprowadzono skórzane torby o tej samej doskonałej jakości. Charles-Émile Hermès pozostawił firmę swoim synom, którzy rozszerzyli działalność w Europie. Na przełomie wieków rodzina Hermés sprzedawała siodła rosyjskiemu carowi. Byli także pierwszymi, którzy używali zamka błyskawicznego do odzieży i toreb we Francji, ponieważ mieli wyłączne prawa do tego, co było w tym czasie zupełnie nowym wynalazkiem. W 1922 roku firma wprowadziła pierwszą torebkę, z której oczywiście byliby znani. Marka odniosła ogromny sukces w kolejnych latach i zaczęła koncentrować się na torebkach i apaszkach.

Pierwszy zapach wyłącznie dla mężczyzn nie zostałby wprowadzony przed wydaniem Equipage w 1970 roku. Był to energetyczny zapach o pikantnych cytrusach, przyprawach i przyprawach z rzadkim drewnem i otwarciem sosny. Do tego czasu firma wprowadziła swoje słynne pomarańczowe opakowanie i logo z koniem i powozem. Kolejnym dużym krokiem w zakresie męskich zapachów będzie wydanie legendarnego Terre D'Hermes (2006). To był kolejny wielki męski wydaniu Hermesa i kontynuuje tradycję korzystania z drewna i cytrusów, ale w zupełnie nowy sposób. Terre D'Hermes to bardzo popularny kompleksowy zapach, który rozwija się na skórze za pomocą nuty pomarańczy, pieprzu, paczuli, pelargonii, drewna i benzoesu, aby stworzyć wrażenie ziemistych materiałów, takich jak drewno i kamień, z ostrym i niemal gorzkim posmakiem. Ten zapach został również wydany w limitowanych edycjach, takich jak dodana świeżość Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche, która miesza leśną ziemistość z niektórymi poważnie świeżymi owocami cytrusowymi, takimi jak grejpfrut.

Hermès stale się rozwija, aw 2015 roku współpracował z gigantem technologicznym Apple w specjalnych skórzanych wydaniach Apple Watch. Jest to kontynuacja wspaniałej tradycji zegarków Hermès, produkowanych od lat trzydziestych.
Pokaż Więcej