Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Hugo Boss Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Firma Hugo Boss została założona w Metzingen w Niemczech w 1924 roku jako firma odzieżowa dla mężczyzn. Od lat siedemdziesiątych firma rozwija się dynamicznie, a marka Hugo Boss można teraz znaleźć w ponad 120 krajach. W ostatnich latach firma skoncentrowała się na rozwoju marki na rynkach wschodzących, takich jak Daleki Wschód.

Dziś odzież męska jest podzielona na różne marki: Boss Black (lub po prostu Boss) na klasyczną odzież męską i jest największą z marek; Boss Orange dla casualowej odzieży męskiej; Boss Selection produkuje odzież męską dla bardziej dojrzałego rynku; Boss Green (wcześniej nazywany Boss Sport) na odzież sportową; Hugo do nowoczesnej męskiej odzieży progresywnej. Ubrania Boss i Hugo są często prezentowane na prestiżowych pokazach mody na całym świecie.
Pierwszy zapach Hugo Boss został wprowadzony na rynek w 1985 roku. Boss Number One, męski zapach fougere z miodem i tytoniem, odniósł ogromny sukces w momencie premiery. Wszystkie wczesne perfumy Hugo Boss były dla mężczyzn.

Od połowy lat 90. Hugo Boss wypuścił na rynek wiele zapachów dla mężczyzn, a wśród nich najbardziej popularne to Hugo (1995), Boss Bottled (1998) i Boss In Motion (2002). Seria sportowa In Motion, która koncentruje się na świeżych, energetycznych nutach cytrusowych i przyprawach, wyprodukowała wiele odmian, takich jak In Motion Electric, In Motion Green, In Motion Black i In Motion White.
Hugo Boss po goleniu i męskie zapachy często były wystawiane przez sławne gwiazdy i sportowców. Ryan Reynolds stanął na czele kampanii 2010 r. W związku z premierą Boss Bottled Night, kierowca Formuły 1, Jenson Button, był twarzą zapachu Boss Bottled Sport z 2012 roku, a na premierze Hugo Red w 2013 roku wystąpił Jared Leto.
Pokaż Więcej