Issey Miyake Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Issey Miyake jest japońskim projektantem, który jest najbardziej znany ze swojej pomysłowej mody damskiej i bardzo popularnych zapachów. W latach 90. zyskał sławę i oprócz wspaniałych zapachów, takich jak Nuit d'Issey (1992) i Pleats Please (1993) zaprojektował kostiumy do baletów, stworzył rewolucyjne maszyny do szycia, a nawet stworzył bluzy z motywem Steve'a Joba że słynne nosił prawie codziennie.

Projektant urodził się w Hiroszimie w 1938 roku. Wciąż mieszkał tam z rodziną, kiedy miasto zostało uderzone bombą atomową w 1945 roku, kończącą wojnę światową. Przeżył, ale jego matka zmarła z powodu opadu ataku. Miyake został sam na sam ze swymi pracami. W 1963 roku ukończył studia z wyróżnieniem na wydziale grafiki. Podróżował i pracował dla domów projektowych w Europie, zanim wrócił do Japonii, aby założyć własną markę w Japonii. początek lat 70. Od początku miał obsesję na punkcie tkanin i tkanin, zwłaszcza tradycyjnych metod plisowania. Jego projekty łączą tradycję z nowoczesnością. Między innymi stworzył uniwersalne koszule pakowane w małe plastikowe tuby, sukienki drukowane laserem i stworzony A-POC, proces maszynowy, który tworzy ubrania z cyfrowych instrukcji bez potrzeby szycia.

Pierwszy zapach Issey Miyake dla mężczyzn został wprowadzony na rynek w 1994 roku. Podobnie jak inne jego kreacje, Issey Miyake kolońskie i aromaty są często dość czyste i minimalistyczne. L'Eau d'Issey Pour Homme to orzeźwiający i męski zapach, który zawiera dużą dawkę yuzu, rodzaju japońskiego grejpfruta, który słynie z cierpkiego i zjadliwego zapachu. Ta cytrusowa świeżość jest zrównoważona na bazie drewna i przypraw. Zapach okazał się wielkim sukcesem i pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się marek. Został wydany w kilku różnych wersjach przez lata, w tym L'Eau Bleu (2006), L'Eau d'Issey Homme Intense (2007), Oceanic Expedition (2015) i kilka letnich wariacji. Miyake wydał drugą kolekcję zapachów dla mężczyzn w 2014 roku; Nuit d'Issey. Ten ciemny i tajemniczy wieczorowy zapach dla mężczyzn oparty jest na kilku ziarnach z ciemnego drewna, skóry, czarnego pieprzu i kadzidła.

Zobacz wszystko

Issey Miyake linia czasu

Issey Miyake
Kolekcje
JUŻ OD
77
Issey Miyake L'Eau d'Issey
L'EAU D'ISSEYL'Eau d'Issey marki Issey Miyake to świeży i kwiatowy zapach...
JUŻ OD
70
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
L'EAU D'ISSEY POUR HOMMEL'Eau d'Issey Pour Homme marki Issey Miyake to świeży,...
JUŻ OD
96
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense
L'EAU D'ISSEY POUR HOMME INTENSEHe by Usher to świeży, pikantny zapach dla...
JUŻ OD
112
Issey Miyake L'Eau Majeure d'Issey
JUŻ OD
115
Issey Miyake L'Eau Super Majeure d'Issey
JUŻ OD
140
Issey Miyake Nuit d'Issey Belu Astral
JUŻ OD
91
Issey Miyake Nuit d'Issey for Men
JUŻ OD
155
Issey Miyake Nuit d'Issey Parfum
JUŻ OD
246