Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Issey Miyake Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Issey Miyake jest japońskim projektantem, który jest najbardziej znany ze swojej pomysłowej mody damskiej i bardzo popularnych zapachów. W latach 90. zyskał sławę i oprócz wspaniałych zapachów, takich jak Nuit d'Issey (1992) i Pleats Please (1993) zaprojektował kostiumy do baletów, stworzył rewolucyjne maszyny do szycia, a nawet stworzył bluzy z motywem Steve'a Joba że słynne nosił prawie codziennie.

Projektant urodził się w Hiroszimie w 1938 roku. Wciąż mieszkał tam z rodziną, kiedy miasto zostało uderzone bombą atomową w 1945 roku, kończącą wojnę światową. Przeżył, ale jego matka zmarła z powodu opadu ataku. Miyake został sam na sam ze swymi pracami. W 1963 roku ukończył studia z wyróżnieniem na wydziale grafiki. Podróżował i pracował dla domów projektowych w Europie, zanim wrócił do Japonii, aby założyć własną markę w Japonii. początek lat 70. Od początku miał obsesję na punkcie tkanin i tkanin, zwłaszcza tradycyjnych metod plisowania. Jego projekty łączą tradycję z nowoczesnością. Między innymi stworzył uniwersalne koszule pakowane w małe plastikowe tuby, sukienki drukowane laserem i stworzony A-POC, proces maszynowy, który tworzy ubrania z cyfrowych instrukcji bez potrzeby szycia.

Pierwszy zapach Issey Miyake dla mężczyzn został wprowadzony na rynek w 1994 roku. Podobnie jak inne jego kreacje, Issey Miyake kolońskie i aromaty są często dość czyste i minimalistyczne. L'Eau d'Issey Pour Homme to orzeźwiający i męski zapach, który zawiera dużą dawkę yuzu, rodzaju japońskiego grejpfruta, który słynie z cierpkiego i zjadliwego zapachu. Ta cytrusowa świeżość jest zrównoważona na bazie drewna i przypraw. Zapach okazał się wielkim sukcesem i pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się marek. Został wydany w kilku różnych wersjach przez lata, w tym L'Eau Bleu (2006), L'Eau d'Issey Homme Intense (2007), Oceanic Expedition (2015) i kilka letnich wariacji. Miyake wydał drugą kolekcję zapachów dla mężczyzn w 2014 roku; Nuit d'Issey. Ten ciemny i tajemniczy wieczorowy zapach dla mężczyzn oparty jest na kilku ziarnach z ciemnego drewna, skóry, czarnego pieprzu i kadzidła.
Pokaż Więcej