Jay Z Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Shawn Corey Carter urodził się 4 grudnia 1969 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Jest jednym z najpopularniejszych raperów na świecie, a także jednym z najbardziej udanych występów na scenie. Ma zgłoszoną wartość netto ponad 500 milionów dolarów. Jay Z jest sławnym żonaty z Beyoncé i razem mają córkę o imieniu Blue Ivy Carter.

W 1996 roku Jay Z wydał swój pierwszy album Reasonable Doubt, a rok później pojawił się jego następca. Ta płyta wyprodukowana przez Seana Combsa nazywała się My Lifetime, Vol 1 i zajmuje się utratą dobrego rapera Jay-Za Notorious B.I.G, który został zabity podczas strzelaniny.

Jay Z wydał jeden z jego najbardziej udanych singli, Hard Knock Life, w 1998 roku i od tego czasu jest stałym elementem sceny hip-hopowej. W 2003 roku, 8 albumów w swojej karierze, Jay-Z publicznie ogłosił, że zrezygnuje z tworzenia albumów studyjnych i skupi się na projektach pobocznych i współpracy. Emerytura nie trwała długo, zajęło Jayowi tylko 3 lata wydania kolejnego albumu "Kingdom Come". Jay Z wydał również w roku 2011 album Collab "Watch the Throne" z raperem Kanye Westem.

Jay Z zna się na czymś więcej niż tylko na muzyce. Jest założycielem i właścicielem różnych wytwórni płytowych, współwłaścicielem marki odzieżowej Rocawear i klubu nocnego 40/40 Club. Jest także bardzo zainteresowany sportem, będąc współwłaścicielem drużyny NBA Brooklyn Nets oraz certyfikowanego agenta sportowego NBA i MLB.

Jay Z wydał swój pierwszy zapach dla mężczyzn w 2013 roku o nazwie Gold. Płyn po goleniu został wykonany z jednym z najlepszych "nosów" w branży, Ilias Ermenidis. Zapach Jay-Z jest uroczym aromatem ze świeżymi przyprawami, zasługującym na dobre imię. Jay Z Gold został wydany jako Eau de Toilette w trzech różnych rozmiarach.

Zobacz wszystko

Jay Z linia czasu

2012
2014
2013
2013
Jay Z
Kolekcje
JUŻ OD
29
Jay Z Gold
JUŻ OD
65
Jay Z Rocawear Evolution