Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jean Paul Gaultier Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Poza tym, że jest jednym z najbardziej znanych, cieszących się powodzeniem francuskich projektantów wszechczasów, Jean Paul Gaultier może pochwalić się jeszcze kilkoma strunami. Powracając do sukcesu w wieku 18 lat, gdy został zauważony przez znanego projektanta Pierre'a Cardina, Gaultier jest człowiekiem, który nieustannie odkrywa siebie na nowo, utrzymuje świeżość w świecie mody i zawsze zachowuje fanów i zgadywanie. Spowodowało to zarówno krytykę, jak i poparcie dla jego pracy, jednak nie powstrzymało tego niezwykle kultowego Francuza przed urzeczywistnieniem swoich marzeń.

Jean Paul Gaultier jest wszędzie - z jego rozpoznawalnymi, silnie pachnącymi zapachami, swoją własną wystawą znaną jako "Świat mody Jean Paula Gaultiera: od chodnika po wybieg", który wciąż jest w trasie, a także zaprojektował kostiumy dla znanych mężczyzn oraz gwiazdy kobiet, takie jak Kylie Minogue podczas jej światowej trasy koncertowej w 2008 roku oraz słynna piosenkarka Leslie Cheung, która zatrudniła Gaultiera do zaprojektowania 8 różnych kostiumów na ostatnią trasę, którą zagrała przed śmiercią. W 2012 r. Gaultier została członkiem Jury konkursu głównego na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2012 r. - po raz pierwszy projektantka mody została zaproszona do udziału w jury, aw 2012 r. Zaprojektował sukienkę, która jest francuskim hasłem Konkursu Piosenki Eurowizji nosił w Azerbejdżanie.

Gaultier obecnie projektuje 3 kolekcje: własną markę i gotowe do noszenia linie, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Gaultier zaprojektował garderobę wielu filmów, w tym The Fifth Element, Kika i Petera Greenawaya The Cook, Thief, His Wife & Her Lover. Nie ma zbyt wielu przemyśleń dotyczących tego znanego francuskiego projektanta mody i przedsiębiorcy zajmującego się perfumami - zachowuje się on sam dla siebie - jednak wiemy o nim, że ten człowiek stoi za wszystkim, do czego on się podaje, a on głębokie przekonanie i instynktowne wyczucie sukcesu, który tworzy.

Pierwszy zapach dla współczesnego mężczyzny był po prostu zatytułowany "Le Male" i został zapoczątkowany dzięki sukcesowi uzupełniającego kobiecego zapachu "Classique", który został zapoczątkowany w 1993 roku. Istnieje kilka wersji tego zapachu - Gaultier lubi trzymać rzeczy dość prosty i prosty, a zatem ma tylko 4 lub 5 różnych kolekcji zapachów dla kobiet i mężczyzn - jednak istnieje ponad 70 różnych wersji tych kolekcji do tej pory.

Do najbardziej znanych zapachów męskich należą Fleur du Mâle, które pojawiły się w kwietniu 2007 roku. Niedługo potem ukazała się "Eau de Cologne Fleur du Mâle", przedstawiająca lżejszą wersję Fleur du Mâle, aw 2011 roku nowy zapach dla mężczyzn, Kokorico zostało wprowadzone po bardzo udanym roku dla Gaultiera na pokazie mody Haute Couture 2011/2012.
Pokaż Więcej