Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jeanne Arthes Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Jeanne Arthes jest częścią grupy Arthes, założonej w 1978 roku przez Bernharda Perrina. Rodzinna firma obejmuje również marki Jeanne d'Urfe i Jeanne-en-Provence, a jej siedziba znajduje się w "stolicy perfum" Grasse na południu Francji. Grupa Arthes produkuje wszystkie swoje produkty we własnej fabryce, a ich katalog zawiera szeroką gamę zapachów dla niej i dla niego, produktów do pielęgnacji ciała oraz zapachów domowych.

Wszystkie zapachy Jeanne Arthes są starannie opracowywane i wytwarzane na miejscu w Grasse, gdzie współpracują z miejscowymi mistrzami perfum, takimi jak Jean-Pierre Bethouart. Firma zawsze koncentruje się na francuskim dziedzictwie, aw 2011 roku wprowadziła linię Jeanne-en-Provence, inspirowaną zapachami i surowcami związanymi z regionem Prowansji.

Asortyment zapachów i zapachów Jeanne Arthes dla mężczyzn to korzenna i drzewna aromatyczna Cobra dla niego Wersja Inedite (2008), woody fresh Shanghai Night (2010), drzewiasty aromatyczny Sexy Boy Sport (2011), skórzasty Les Lions D ' Arthes Homme (2012), aromatyczny wodny JS Navy Blue (2015) i aromatyczny cytrusowy Colonial Club Legend (2015).
Pokaż Więcej