Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Jil Sander Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Jil Sander to marka założona przez Heidemarie Jiline Sander w 1968 roku. Są znani ze swoich minimalistycznych projektów i wyjątkowych zapachów.

Sander sama studiowała tekstylia na uniwersytecie, a następnie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie kończyła pracę w magazynach o modzie. Pierwsza kolekcja Jil Sander została uruchomiona w 1973 roku, a otrzymała ją z niewielkim entuzjazmem. To nie powstrzymało Sandera, a marka ma obecnie ponad pięć samodzielnych butików i ponad 60 sklepów franczyzowych na całym świecie. Kolekcje można opisać jako minimalistyczne i niepowtarzalne, czego przykładem jest 100% powlekana worek papierowy Vasari w cenie 185 £, który wyprzedał się w ciągu kilku dni. Inne produkty z kolekcji Jil Sander to okulary przeciwsłoneczne, sandały i perfumy.

Pierwszy zapach Jil Sander, Jil Sander Woman I, został wydany w 1979 roku, a pierwszy męski wariant pojawił się dopiero dwa lata później. Jil Sander Man, znany również jako Man I i Man Pure, to drzewno-szyprowy zapach zawierający zioła takie jak bazylia, szałwia muszkatołowa i oregano, które spoczywają na drzewach takich jak mech dębowy i labdanum. Jil Sander Man I nastąpił balsamiczny Man II (1988) i kwiecisty Man III (1991). Ulubiony wśród wielu jest Ultrasense (2013), mieszczący się w klasycznej niebieskiej butelce. Chociaż zapach jest lekki i orzeźwiający, jest niewątpliwie męski. Zapach reklamowany przez amerykańskiego czarownika Seana O'Pry'ego otwiera się bergamotką, czarnym pieprzem i jagodami. W końcu spływają do żywicy szałwii i jodły, gdzie po opadnięciu spływają do podstawy białego piżma.
Pokaż Więcej