Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

John Varvatos Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

John Varvatos urodził się w Detroit w 1966 roku. Jego rodzina wywodzi się z greckiej wyspy Cefalonia, skąd pochodzi bardziej egzotyczne nazwisko Varvatos.

Varvatos zaczął pracować w modzie na Polo Ralph Lauren, gdy miał zaledwie 17 lat. Po zebraniu wystarczającej ilości doświadczenia opuścił Ralpha Laurena w 1990 roku, aby stać się szefem odzieży męskiej Calvina Kleina. Był między innymi odpowiedzialny za wynalezienie Boxerbriefs (mieszanka bokserki i majtki)

W 1995 roku Varvatos wrócił do pracy dla Ralpha Laurena, tym razem jako szef wszystkich projektów odzieży męskiej, gdzie był odpowiedzialny za stworzenie firmy Polo Jeans.

Po 16 latach pracy w innych firmach, Varvatos zdecydował się założyć własną markę i biznes w 1999 roku. Firma rozpoczęła działalność od linii odzieżowej, która rozpoczęła się w Nowym Jorku w 2000 roku. W tym samym roku Varvatos otworzył swój pierwszy butik w Nowym Jorku.

Oprócz posiadania własnego domu mody, w tym odzieży, obuwia, toreb i okularów, Varvatos współpracował również z różnymi markami, tworząc limitowane wydania na specjalne okazje. Warto wspomnieć o współpracy z firmą Converse w celu stworzenia wysokiej klasy obuwia oraz pracy Varvatosa z firmą samochodową Chrysler w limitowanej edycji Chryslera 300.

Pierwszy zapach Johna Varvatosa ukazał się w 2005 roku i nazywał się po prostu John Varvatos. Prezentowana jest w prostej, ale bardzo stylowej butelce, która przywodzi na myśl styl inspirowany stylem Rock and Roll firmy Varvatos. Zapach zawiera nuty skóry, śliwki i figi.

Jednym z najlepiej sprzedających się zapachów męskich Varvatosa jest Artisan (2009). Płyn po goleniu został wprowadzony na rynek w 2009 roku i został opisany jako ziołowy zapach z nutami cytrusowymi. Został wykonany z myślą o wiosennej i świeżej powierzchni i ma klasyczne uczucie zarówno dla zapachu, jak i butelki z tkanym materiałem.
Pokaż Więcej