Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Joop! Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Joop jest niemiecką marką modową i dziełem artysty i projektanta mody Wolfganga Joopa. Wprowadził markę o tej samej nazwie we wczesnych latach 80-tych, po latach pracy jako niezależny projektant i znany z pracy z futrem. Joop! etykieta zawierająca wykrzyknik określający jego własne imię oprócz jego firmy. Pierwsza kolekcja ubrań dla mężczyzn została wydana w 1985 roku i pierwszym Joop! colonge został wydany w 1987 roku.

Joop jest bez wątpienia najbardziej znany ze swoich zapachów dla mężczyzn w typowych kolorowych butelkach. JOOP! Homme (1989) jest bardzo rozpoznawalny w jasnofioletowej butelce i ma zmysłowy i świeży zapach z kwiatami, przyprawami i wanilią na drewnianej bazie. Jest dobrze znany ze swojej niesamowitej trwałej mocy i siły i nie zalecamy używania więcej niż 1 lub ewentualnie 2 rozpyleń, jeśli nie chcesz, aby cały świat wiedział, że masz na sobie JOOP! Ten męski, ale słodki zapach był ulubieńcem odważnych ludzi od lat, otrzymujących wiele flakonów, takich jak Joop! Homme Wild (2009) i bardzo poważny Joop! Homme Extreme (2014). Innym popularnym zapachem Joop dla mężczyzn są Joop! Jump (2005), energetyczny aromatyczny fougere i Joop! Udać się! (2006), który miesza nuty skórki i tarty z rabarbaru, ziele angielskie i gorzkiej pomarańczy z piżmową bazą dla świeżego i wesołego aromatu.

Sam Wolfgang Joop opuścił markę na przełomie tysiącleci i obecnie angażuje się w nową markę własnego wynalazku, WUNDERKIND. Marka jest nadal inspirowana jego dziwacznymi projektami.
Pokaż Więcej