Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Kenzo Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Kenzo zostało założone w 1970 roku przez japońskiego projektanta Takadę Kenzo, który przeniósł się do Paryża w 1964 roku. Jego pierwszy sklep nazwano "Jungle Jap" i nadał ton jego modowym przedsięwzięciom, pokazując bardziej awangardowe cechy niż normę, która sprawiła, że ​​Kenzo's Linia modowa dla kobiet znana z ekscentrycznych odbitek i kombinacji kolorystycznych. Kenzo może być teraz własnością LVMH (Louis Vuitton, Moët, Hennessy), ale marka z pewnością nie straciła tego dziwacznego poczucia awangardy dzięki projektantom takim jak Humberto Leon i Carol Lim, którzy pozostają wierni awangardzie istota Kenzo.

W 1983 roku Kenzo zrobił pierwszy krok w kierunku mody męskiej, wprowadzając linię modową dla wymagającego człowiekowi. To oczywiście zajęło trochę czasu, aby rozwinąć, ale wkrótce zobaczył okazję, która pozwoli mu również rozszerzyć się w stronę kolekcji dla dzieci i domu. Ta ekspansja doprowadziła w końcu do przejścia na emeryturę Kenzo w 1999 roku, choć nadal jest zaangażowany w tę markę i często wpada na pomysł i projekty dla Kenzo.

Kenzo wprowadził swój pierwszy męski zapach w 1991 roku, Kenzo Pour Homme, zapach aromatyczno-wodny, który pojawił się w bardzo modernistycznej niebieskiej butelce i pudełku prezentacyjnym. Inne popularne męskie zapachy to ciepły i pikantny Jungle Homme (1998), aromatyczny i cytrusowy L'Eau Par Kenzo Pour Homme (1999), świeży i zdrewniały Tokio (2007), drzewny i aromatyczny L'Eau Par Kenzo Eau Indigo (2009), ostry świeży Kenzo Homme Sport (2012) i wiele innych
Pokaż Więcej