Kenzo Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Kenzo zostało założone w 1970 roku przez japońskiego projektanta Takadę Kenzo, który przeniósł się do Paryża w 1964 roku. Jego pierwszy sklep nazwano "Jungle Jap" i nadał ton jego modowym przedsięwzięciom, pokazując bardziej awangardowe cechy niż normę, która sprawiła, że ​​Kenzo's Linia modowa dla kobiet znana z ekscentrycznych odbitek i kombinacji kolorystycznych. Kenzo może być teraz własnością LVMH (Louis Vuitton, Moët, Hennessy), ale marka z pewnością nie straciła tego dziwacznego poczucia awangardy dzięki projektantom takim jak Humberto Leon i Carol Lim, którzy pozostają wierni awangardzie istota Kenzo.

W 1983 roku Kenzo zrobił pierwszy krok w kierunku mody męskiej, wprowadzając linię modową dla wymagającego człowiekowi. To oczywiście zajęło trochę czasu, aby rozwinąć, ale wkrótce zobaczył okazję, która pozwoli mu również rozszerzyć się w stronę kolekcji dla dzieci i domu. Ta ekspansja doprowadziła w końcu do przejścia na emeryturę Kenzo w 1999 roku, choć nadal jest zaangażowany w tę markę i często wpada na pomysł i projekty dla Kenzo.

Kenzo wprowadził swój pierwszy męski zapach w 1991 roku, Kenzo Pour Homme, zapach aromatyczno-wodny, który pojawił się w bardzo modernistycznej niebieskiej butelce i pudełku prezentacyjnym. Inne popularne męskie zapachy to ciepły i pikantny Jungle Homme (1998), aromatyczny i cytrusowy L'Eau Par Kenzo Pour Homme (1999), świeży i zdrewniały Tokio (2007), drzewny i aromatyczny L'Eau Par Kenzo Eau Indigo (2009), ostry świeży Kenzo Homme Sport (2012) i wiele innych

Zobacz wszystko

Kenzo linia czasu

Kenzo
Kolekcje
JUŻ OD
194
Kenzo Aqua
JUŻ OD
153
JUŻ OD
99
Kenzo Homme
JUŻ OD
193
Kenzo Homme Night
JUŻ OD
181
Kenzo Homme Sport
JUŻ OD
168
Kenzo Jungle Pour Homme
JUŻ OD
162
Kenzo Kenzo Power