5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Kylie Minogue Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Uchwyciła serca narodu, kiedy pojawiła się jako Charlene in Neighbours, a jej sukces od tamtej pory stał się coraz silniejszy - nie tylko jest inspiracją wśród wielu kobiet, ale także Kylie Minogue jest jedną z najbardziej znanych kobiecych celebrytek wśród mężczyzn. także, szczególnie wśród społeczności gejowskiej. Znana ze swoich teledysków, zwłaszcza takich jak "Spinning Around", gdzie nosiła słynną parę maleńkich gorących spodni, Kylie Minogue rozpoczęła karierę muzyczną w młodym wieku 19 lat, z jej pierwszym nagraniem debiutującym w 1987 roku. singiel "Lokomocja" znalazł się na szczycie listy australijskiej od kilku tygodni i nadal pozostaje jedną z najbardziej znanych piosenek wśród kobiet i mężczyzn (choć nie wszyscy to przyznają) wszystkich czasów.

W latach dziewięćdziesiątych Kylie Minogue rozwijała karierę muzyczną i stała się popularnym artystą popowym, pracując z takimi znanymi muzykami jak Nick Cave i występując w wielu filmach z głównymi rolami i wyglądem. Jednym z jej najbardziej renomowanych występów był w 2007 r. Na rozdaniu nagród muzycznych MTV, gdzie ukradła serial, wykonując ją bezczelnie, a następnie uderzając "Dzieci" z Robbiem Williamsem. Inni wielcy męscy artyści, z którymi pracowała, to The Pet Shop Boys, The Chemical Brothers i występujący w wielkim hicie "Moulin Rouge" w 2000 roku.
W marcu 2010 roku Minogue została uznana za jedną z najpotężniejszych celebrytów w Wielkiej Brytanii. Pokazała swoją słodką i musującą naturę i wkrótce została zaakceptowana przez adoptowanego Brytyjczyka i często była otoczona pozytywnym szumem. Minogue zasłynęła z tego, że reprezentuje wiele kontrastujących cech dzisiejszej nowoczesnej kobiety. Jest zmysłowa, ale słodka, seksowna i urocza. Jest delikatna i silna, uwodzicielska, czarująca i żartobliwa, a także o wiele więcej. Zapachy i wody po goleniu, które stworzyła Minogue podczas jej mroczniejszego okresu walki z rakiem, odzwierciedlają wielowątkową osobowość Kylie Minogue.

Pomimo, że stworzyła dziś tylko jeden zapach dla mężczyzn, Minogue jest bardzo poszukiwana, a jej popularność nigdy nie maleje wraz z upływem lat. Została wybrana jako jedna z najgorętszych kobiet wszechczasów, kilkakrotnie w męskich czasopismach, takich jak FHM i ogłoszona przez media jako symbol seksu dość wcześnie w swojej karierze. Mówi się, że czuje się bardzo dobrze i przyjęła gejów za sobą i często występuje w klubach gejowskich na całym świecie po tym, jak w 1988 roku poszła za przykładem kilku drag queens. Minogue została okrzyknięta największą ikoną gejów wszechczasów i jest jedna z najbardziej wpływowych gwiazd muzyki pop w całej męskiej społeczności.

W 2009 roku Kylie Minogue wydała swój pierwszy zapach dla mężczyzn, choć często jest w cieniu tych, które wypuściła dla kobiet. Mówi się, że jest silnym, wytrwałym i zapalnym zapachem własnej wartości, ale jednocześnie emocjonalnym i zmysłowym. Jest to skomponowany i kontrastujący zapach, który reprezentuje człowieka z wieloma sprzecznościami. Uwodzicielska woda kolońska Inverse to idealny wybór dla charyzmatycznego mężczyzny i jest idealna do noszenia zarówno w dzień, jak i w nocy. Minogue mocno wierzy w ten zapach, mówiąc, że nadszedł czas, by wypuścić pierwszy zapach dla mężczyzn - chciała wyprodukować coś dla współczesnego człowieka, ponieważ jej świat jest pełen przystojnych mężczyzn, którzy chętnie zapominają o stereotypach i wybierz coś zupełnie niekonwencjonalnego i to właśnie ma nadzieję osiągnąć dzięki temu oszałamiającemu zapachowi.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.