Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

L'Occitane en Provence Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

L'Occitane została założona w 1976 roku przez Oliviera Baussana, który chciał przywrócić tradycyjne francuskie mydlarstwo. W 1978 roku otworzył swój pierwszy butik w Volx, a firma wkrótce osiągnie wielki sukces dzięki swoim naturalnym mydłom. Nie minęło nawet dziesięć lat, odkąd L'Occitane wypuścił swój pierwszy zapach; Eau des 4 Voleurs (1991). Był to drzewno-aromatyczny zapach dla mężczyzn, który był przez wielu kochany. Niestety, zapach ten został przerwany, ale sukces spowodował, że L'Occitane wydobywał więcej zapachów dla mężczyzn. Teraz z ponad 15 zapachami dla mężczyzn w swoim portfolio L'Occitane wyrobiło sobie markę w branży perfumeryjnej.

Ponieważ głównym celem L'Occitane jest pielęgnacja skóry, mają one również wyraźny zakres pielęgnacji dla mężczyzn. Cała linia opiera się na potrzebach człowieka i obejmuje środki nawilżające, środki czyszczące i akcesoria do golenia. Wszystkie produkty zawierają olejki eteryczne i właściwości łagodzące, zoptymalizowane pod kątem grubszej skóry twarzy u mężczyzn. Ulubione w tym zakresie obejmują gamy produktów Cade i Cedrat.

Nie tylko zajmują się produkcją i sprzedażą swoich produktów, L'Occitane en Provence posiada także internetowy magazyn "Fantastyczna Prowansja", który powstał w celu promowania miłości i wiedzy południowej Francji. W 2009 roku firma wprowadziła na rynek opakowania z ekologicznym wkładem, aby pomóc środowisku i zmniejszyć ilość odpadów.
Pokaż Więcej