Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Lacoste Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Francuski dom mody Lacoste został założony w 1933 roku i słynie ze sprzedaży wysokiej jakości odzieży, obuwia, zegarków, okularów i perfum. Logo Crocodile cieszy się szerokim uznaniem na arenie międzynarodowej. Założyciel firmy, René Lacoste, nazywał się "krokodylem" ze względu na swoją determinację na korcie tenisowym, związek między marką a sportem zawsze był bardzo mocny. W rzeczywistości Lacoste projektuje koszulki do tenisa i golfa W 1952 roku kultowe koszule sportowe w jasnych kolorach zostały najpierw wyeksportowane do Stanów Zjednoczonych i ogłoszone jako "symbol kompetentnych sportowców" dla wyższej klasy, od tego czasu marka Lacoste została zidentyfikowana w stylu preppy i związane z wyższą klasą.

Bernard Lacoste, syn René, przejął firmę w 1963 roku i od tego czasu firma odnotowuje solidny wzrost. Jego popularność w USA osiągnęła pod koniec lat 70., aw latach 80-tych stała się niezbędnym przedmiotem preppy. Od śmierci Bernarda w 2006 roku jego brat przejął kierownictwo. Lacoste wprowadził buty, zegarki, galanterię skórzaną i zapachy w latach 80-tych.

Pierwszym zapachem dla mężczyzn był Lacoste Original i został wprowadzony w 1984 roku. W 1996 roku Lacoste wprowadził Booster, świeży, aromatyczny i drzewny zapach skomponowany przez pomarańcze, eukaliptus, miętę i bazylię. Pour Homme (2002) to owocowy i świeży zapach z nutami grejpfruta, bergamotki, śliwki i jabłka. Kolekcja L.12.12 firmy Lacoste składa się z białych, niebieskich, czerwonych, czarnych i zielonych butelek, zawierających jeden określony składnik, który odzwierciedla kolor butelki. Nowszym wydawnictwem jest świeży Lacoste Live (2014), który zawiera nuty zielonych liści, lukrecji i drewna gwajakowego.
Pokaż Więcej