5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Lalique Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

René Lalique urodził się w 1860 roku w Marne (Francja), a wiele lat później jego rodzina przeniosła się do Paryża, gdzie studiował, by zostać jubilerem w paryskiej Szkole Sztuk Dekoracyjnych. Karierę zawodową zaczynał jako projektant jubilerski dla prestiżowych marek, takich jak Boucheron i Cartier, wkrótce po tym, jak otworzył swoją działalność, w 1887 roku. Jego pierwsze dzieła łączyły klasyczny styl z japońską inspiracją, z wykorzystaniem materiałów, z których nigdy wcześniej nie korzystano. , natychmiast tworząc swój osobisty styl, reprezentowany przez własną pieczęć z jego inicjałami (RL) i noszony przez słynne aktorki i członków wyższych sfer.

Firma rozpoczęła współpracę z perfumiarzem Coty, a Lalique zaczęła opracowywać nowe techniki produkcji butelek perfum i zaczęła produkować wszystkie swoje butelki w Alzacji, regionie słynącym z głęboko zakorzenionej tradycji produkcji szkła.

Po jego śmierci w 1945 r. Opiekował się nim jego syn, a następnie wnuczka Lalique w 1977 r.

Lalique nie tylko produkuje biżuterię, ale także artykuły dekoracyjne, przedmioty wystroju wnętrz i perfumy. Pierwszymi perfumami, które zostały wydane przez Lalique, była Lalique de Lalique, wydana w 1992 roku. Linia zapachów dla mężczyzn obejmuje drzewiastą Lalique pour Homme (1997), z lawendą, bergamotką i pomelo, pikantnym Hommage a L'Homme, wprowadzonym na rynek w 2011 roku. oraz Louxor de Lalique, cytrusowy zapach dla mężczyzn z lawendą, bergamotką i jagodami jałowca, który został wydany w 2006 roku. Laliques Encre Noire jest ich najpopularniejszym wydawnictwem w ostatnim czasie. To atramentowy zapach wetiweru z uderzającą czarną butelką.

W 2014 roku marka wydała kolekcję noir premier, zawierającą 5 zapachów z 5 różnych rodzin zapachowych (Rose Royale, Fruits du Mouvement, Elegance Animale, Fleur Universelle i Terres Aromatiques).
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.