Weekendowa Okazja! 5% Zniżki Jeśli Wydasz ponad 100zł. Użyj Kodu Extra5 | Koniec za:

Lalique Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

René Lalique urodził się w 1860 roku w Marne (Francja), a wiele lat później jego rodzina przeniosła się do Paryża, gdzie studiował, by zostać jubilerem w paryskiej Szkole Sztuk Dekoracyjnych. Karierę zawodową zaczynał jako projektant jubilerski dla prestiżowych marek, takich jak Boucheron i Cartier, wkrótce po tym, jak otworzył swoją działalność, w 1887 roku. Jego pierwsze dzieła łączyły klasyczny styl z japońską inspiracją, z wykorzystaniem materiałów, z których nigdy wcześniej nie korzystano. , natychmiast tworząc swój osobisty styl, reprezentowany przez własną pieczęć z jego inicjałami (RL) i noszony przez słynne aktorki i członków wyższych sfer.

Firma rozpoczęła współpracę z perfumiarzem Coty, a Lalique zaczęła opracowywać nowe techniki produkcji butelek perfum i zaczęła produkować wszystkie swoje butelki w Alzacji, regionie słynącym z głęboko zakorzenionej tradycji produkcji szkła.

Po jego śmierci w 1945 r. Opiekował się nim jego syn, a następnie wnuczka Lalique w 1977 r.

Lalique nie tylko produkuje biżuterię, ale także artykuły dekoracyjne, przedmioty wystroju wnętrz i perfumy. Pierwszymi perfumami, które zostały wydane przez Lalique, była Lalique de Lalique, wydana w 1992 roku. Linia zapachów dla mężczyzn obejmuje drzewiastą Lalique pour Homme (1997), z lawendą, bergamotką i pomelo, pikantnym Hommage a L'Homme, wprowadzonym na rynek w 2011 roku. oraz Louxor de Lalique, cytrusowy zapach dla mężczyzn z lawendą, bergamotką i jagodami jałowca, który został wydany w 2006 roku. Laliques Encre Noire jest ich najpopularniejszym wydawnictwem w ostatnim czasie. To atramentowy zapach wetiweru z uderzającą czarną butelką.

W 2014 roku marka wydała kolekcję noir premier, zawierającą 5 zapachów z 5 różnych rodzin zapachowych (Rose Royale, Fruits du Mouvement, Elegance Animale, Fleur Universelle i Terres Aromatiques).

Zobacz wszystko

Lalique linia czasu

Lalique
Kolekcje
JUŻ OD
556
JUŻ OD
103
Lalique Encre Noire
JUŻ OD
91
Lalique Encre Noire Sport
JUŻ OD
60
Lalique Hommage a L'Homme
JUŻ OD
168
Lalique L'Insoumis
JUŻ OD
128
Lalique Lalique
JUŻ OD
157
Lalique Lalique L'insomis Ma Force
JUŻ OD
28
Lalique Lalique White
JUŻ OD
651
JUŻ OD
556
JUŻ OD
97
Lalique Pour Homme Lion
JUŻ OD
501
Lalique Terres Aromatiques 1905