Lalique Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

René Lalique urodził się w 1860 roku w Marne (Francja), a wiele lat później jego rodzina przeniosła się do Paryża, gdzie studiował, by zostać jubilerem w paryskiej Szkole Sztuk Dekoracyjnych. Karierę zawodową zaczynał jako projektant jubilerski dla prestiżowych marek, takich jak Boucheron i Cartier, wkrótce po tym, jak otworzył swoją działalność, w 1887 roku. Jego pierwsze dzieła łączyły klasyczny styl z japońską inspiracją, z wykorzystaniem materiałów, z których nigdy wcześniej nie korzystano. , natychmiast tworząc swój osobisty styl, reprezentowany przez własną pieczęć z jego inicjałami (RL) i noszony przez słynne aktorki i członków wyższych sfer.

Firma rozpoczęła współpracę z perfumiarzem Coty, a Lalique zaczęła opracowywać nowe techniki produkcji butelek perfum i zaczęła produkować wszystkie swoje butelki w Alzacji, regionie słynącym z głęboko zakorzenionej tradycji produkcji szkła.

Po jego śmierci w 1945 r. Opiekował się nim jego syn, a następnie wnuczka Lalique w 1977 r.

Lalique nie tylko produkuje biżuterię, ale także artykuły dekoracyjne, przedmioty wystroju wnętrz i perfumy. Pierwszymi perfumami, które zostały wydane przez Lalique, była Lalique de Lalique, wydana w 1992 roku. Linia zapachów dla mężczyzn obejmuje drzewiastą Lalique pour Homme (1997), z lawendą, bergamotką i pomelo, pikantnym Hommage a L'Homme, wprowadzonym na rynek w 2011 roku. oraz Louxor de Lalique, cytrusowy zapach dla mężczyzn z lawendą, bergamotką i jagodami jałowca, który został wydany w 2006 roku. Laliques Encre Noire jest ich najpopularniejszym wydawnictwem w ostatnim czasie. To atramentowy zapach wetiweru z uderzającą czarną butelką.

W 2014 roku marka wydała kolekcję noir premier, zawierającą 5 zapachów z 5 różnych rodzin zapachowych (Rose Royale, Fruits du Mouvement, Elegance Animale, Fleur Universelle i Terres Aromatiques).

Zobacz wszystko

Lalique linia czasu

Lalique
Kolekcje
JUŻ OD
610
JUŻ OD
112
Lalique Encre Noire
JUŻ OD
162
Lalique Encre Noire A L'Extreme
JUŻ OD
99
Lalique Encre Noire Sport
JUŻ OD
92
Lalique Hommage a L'Homme
JUŻ OD
184
Lalique L'Insoumis
JUŻ OD
156
Lalique Lalique
JUŻ OD
172
Lalique Lalique L'insomis Ma Force
JUŻ OD
23
Lalique Lalique White
JUŻ OD
714
JUŻ OD
610
JUŻ OD
132
Lalique Pour Homme Equus
JUŻ OD
106
Lalique Pour Homme Lion
JUŻ OD
495
Lalique Terres Aromatiques 1905