Lamborghini Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Lamborghini to włoski producent samochodów sportowych i luksusowa marka. Firma została założona w 1963 roku i pozostaje jedną z najbardziej pożądanych marek samochodowych na świecie. W 1999 roku wprowadzili swój pierwszy zapach, Lamborghini Pour Homme.

Kiedy Ferruccio Lamborghini założył firmę we wczesnych latach 60-tych, był to jeden prosty cel; stworzyć najszybszy i najbardziej wyrafinowany samochód sportowy we Włoszech. W tym czasie Ferrucio był już przemysłowym magnatem. Miał proste wychowanie w rodzinie farmerów winnych i zarobił fortunę, budując traktory. Urodzony majsterkowicz, uwielbiał kupować samochody i rozdzielał je, aw armii stał się znany ze swoich umiejętności za pomocą klucza. Gdy Ferrari stało się znane ze swoich samochodów sportowych pod koniec lat 50-tych, Lamborghini był pod wrażeniem, ale wkrótce przekonał się, że może stworzyć lepszy samochód za pomocą technologii opracowanych dla jego firmy ciągnikowej. Widział Ferrari jako zbyt hałaśliwego i mało sprężystego, w zasadzie samochodu wyścigowego, który nie był przeznaczony do jazdy po zwykłych drogach. Lamborghini, wykorzystując własne części do ciągników, rozpoczął produkcję swojego luksusowego samochodu, tak zwanego Gran Turismo, wysokowydajnego samochodu sportowego, zdolnego do długich podróży na wszystkich drogach. Lamborghini Miura P400 był pierwszym dużym sukcesem marki i pozostaje klasycznym samochodem. Od tego czasu Lamborghini stał się jednym z największych producentów samochodów luksusowych na świecie, a nazwa jest synonimem wysokiej wydajności i najwyższej jakości. Oprócz legendarnej Miury, niektóre z ich najbardziej znanych modeli to Murcielago, Diablo i Aventador.

Pierwszym zapachem Lamborghini dla mężczyzn był elegancko pikantny i aromatyczny Lamborghini Pour Homme. Zapach pochodzi z butelki przypominającej klasyczne samochody marki, a sam zapach to mieszanka owoców cytrusowych, pieprzu, jałowca, kolendry i szałwii na bazie drewna sosnowego i korzenia irysa. Innymi godnymi uwagi przykładami wody kolońskiej firmy Lamborghini są ogółem (2004), aromatyczny cytrynowy w butelce ze stoperem i Lamborghini Classico (2013), mieszanka marakui, cytryny, ziół i lawendy na bazie drzewiastej benzoiny. Lamborghini po goleniu i zapachy są czasami uwalniane pod nazwą Tonino Lamborghini.

Zobacz wszystko

Lamborghini linia czasu

2007
2019
2018
2014
2014
2013
2013
2012
2012
2011
2010
2010
2009
2009
2008
Lamborghini
Kolekcje
JUŻ OD
33
Lamborghini Acqua
JUŻ OD
22
Lamborghini Classico
JUŻ OD
33
Lamborghini Intenso
JUŻ OD
33
Lamborghini Mitico
JUŻ OD
21
Lamborghini Prestigio
JUŻ OD
33
Lamborghini Sportivo