Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Laura Biagiotti Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Laura Biagiotti urodziła się w Rzymie w 1943 roku i jest włoskim projektantem mody. Jej matka była krawcową, która stworzył mundury dla włoskich linii lotniczych Alitalia. Laura dołączyła do rodzinnego biznesu i po kilku latach założyła własną firmę wraz z Gianni Cigna, która następnie została jej mężem. W 1972 roku uruchomiła swoją pierwszą kolekcję dla kobiet i wkrótce stała się sukcesem. Jej odzież damska była niedroga, ale wciąż luksusowa, modna i wykonana z wysokiej jakości materiału.

Sukces Laury Biagiotti jest uznawany zarówno w jej rodzinnym kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Otrzymała nagrodę Knights of Labour od byłego prezydenta Włoch Oscara Luigiego Scalfara za jej długoletnią karierę w modzie. W 1992 r. Otrzymała nagrodę "Kobieta Roku" w Nowym Jorku, a rok później otrzymała nagrodę Marco Polo w Beijin za to, że w 1988 r. Przywiozła włoskie kolekcje do Chin. Podobnie otrzymała nagrodę od wnuczki Michaiła Gorbaczowa za bycie pierwszy włoski, aby zaprezentować kolekcję w Rosji w 1995 roku. Jej ostatnie nagrody zostały przyznane w 2011 roku, jedna przez Włochy-USA Foundation i jedna przez prezydenta Napolitano.

Pierwszym zapachem, który został wydany przez Biagiottiego, był Fiori Bianchi (1982). Jej charakterystycznym zapachem dla kobiet i bestsellerów jest Roma, a wersja dla mężczyzn, Roma Uomo, została wprowadzona w 1995 roku i jest drzewiastym, świeżym i aromatycznym zapachem. Butelka ma kształt rzymskiej świątyni z pełnymi kolumnami i belkowanie. Mistero di Roma Uomo (2010) to świeży i letni zapach skomponowany nutami mandarynki, grejpfruta i drzewa sandałowego. Tempore Uomo (1999) to drzewno-korzenny zapach dla mężczyzn.
Pokaż Więcej