Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Lolita Lempicka Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Pasja Josiane Maryse Pividal do mody i projektowania rozpoczęła się w bardzo młodym wieku, kiedy zaczęła robić ubrania dla swoich lalek. Jej zamiłowanie do sztuki i poezji sprawiło, że zmieniła nazwisko na Lolita Łempicka (ze słynnej powieści Nabokowa "Lolita" i malarz Tamara de Lempicka). Dom mody znany jest przede wszystkim z zapachów. Jednak suknie Lolity są również znane ze swojej delikatnej elegancji i noszone przez różne gwiazdy, w tym Elle Fanning, która jest także twarzą salonu Le Premier Parfum (2010). Projekty Lolity Lempickiej są pod wpływem pasji do baśni, sztuki i natury. Jej kreacje zawsze odzwierciedlają magiczne elementy natury i zaklętych światów. To właśnie sprawia, że ​​jest tak wyjątkowa w porównaniu do innych domów mody.

Lolita Lempicka współpracowała również z Nissan Motor Company przy wprowadzaniu modyfikacji konstrukcyjnych do Nissana Micry. Ich współpraca trwa do dziś, a trzy wersje Micry zostały wydane, w tym kabriolet. Rozpoczęła również współpracę z firmą Samsung w celu zaprojektowania telefonu komórkowego.

Jej pierwszym zapachem dla mężczyzn była Lolita Lempicka au Masculin (2000). To zapach orientalnej wanilii dla mężczyzn, zawarty w magicznej liliowej butelce, która wygląda jak bryła lodu. Kontynuacja, L'Eau au Masculin została wydana w 2010 roku i jest pikantnym i drzewnym zapachem zawartym w migoczącej jasnozielonej, półprzezroczystej butelce.
Pokaż Więcej