Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Marvel Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Marvel to amerykańska firma komiksowa, która została założona w 1939 roku. Pod koniec lat 30. komiksy były nowym zjawiskiem, a mały wydawca, który później stał się Marvel, Timely Publications, był jednym z pierwszych w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy numer Marvel Comics sprzedał się bardzo dobrze od samego początku dzięki partnerstwu pisarza Joe Simona i legendarnego artysty Jacka Kirby'ego, którego żywe, intensywne malowanie tworzyło poprzeczkę dla wielu artystów komiksowych. Razem stworzyli superbohatera Captain America. Działo się to podczas II wojny światowej, a patriotyczny bohater odniósł ogromny sukces, walcząc z nazistami i innymi wrogami USA.

Po wojnie superbohaterowie stali się mniej popularni, ponieważ byli bardzo związani z konfliktem. W tym czasie komiksy były czytane przez prawie wszystkich, ale w czasach pokoju komiksy stały się bardziej dla dzieci. Cud przeszedł do innych rzeczy i wypróbował zachodnie, biblijne historie i komedie, ale nic nie dorównało superbohaterom. Dopiero na początku lat 60. pisarz Stan Lee ożywił markę nowymi historiami z bardziej złożonymi i ludzkimi bohaterami. Dzięki takim dziełom, jak Spider-Man, Fantastyczna Czwórka i Hulk, firma stworzyła nowy rodzaj komiksu na nową erę, i to jest to, z czego są znani dzisiaj. Ci bohaterowie, a także X-Men i Avengers stali się niezwykle popularni i wszyscy byli przedmiotem wielu filmów, kreskówek, linii zabawek, zapachów i innych. Dzisiaj Marvel jest nie tylko wydawcą komiksów, ale także ważnym studiem filmowym, a filmy takie jak Iron-Man, seria Avengers i Guardians of the Galaxy są jednymi z największych hitów naszych czasów.

Marvel wydał kilka różnych kolekcji zapachów dla wszystkich, którzy chcieliby pachnieć jak superbohater. W związku z wydaniem pierwszego filmu Avengers firma wydała serię 6 płynów po goleniu Avengers opartych na osobowościach bohaterów, w tym Smash! (2012) dla Hulk i Patriot (2012) dla Captain America oraz perfumy Avengers oparte na Black Widow, jedynej kobiecie z super-grupy. Film miał również swój własny zapach: Avengers Assemble (2012), uzupełniony perfumowanym żelem pod prysznic.
Pokaż Więcej