Wyprzedaż Na Koniec Lata!! Wszystkie Ceny Obniżone! Do 75% Zniżki

Mercedes Benz Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Mercedes-Benz jest uosobieniem luksusu motoryzacyjnego i produkował samochody, odkąd technologia po raz pierwszy pojawiła się na przełomie wieków. Firma powstała w wyniku fuzji między niemieckimi producentami samochodów Daimler Mercedes i Karl Benz, którego firma podobno zrobiła pierwszy w historii samochód; Benz Patent Motorwagen skonstruowany w połowie 1880 roku. Z takim doświadczeniem nic dziwnego, że Mercedes-Benz jest uważany za jednego z najlepszych producentów samochodów na świecie.

Samochody Mercedes-Benz cieszyły się ogromną popularnością dzięki kremowi roślin i notabli, takim jak Elvis Presley, Coco Chanel, John Lennon, a nawet Fidel Castro, wszyscy prowadzili legendarny model 600, jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów klasycznych na świecie. Nawet papież zatrudnił firmę, aby zbudować swój kultowy pope-mobile. Mercedes nie należy już do przeszłości, ale nowocześni fani samochodów marek to gwiazdy takie jak David Beckham, Kanye West i Britney Spears.

Aby uczcić to wspaniałe dziedzictwo, marka wprowadziła specjalną edycję kolońskich zapachów Mercedes-Benz w 2012 roku. Zapach powstał we współpracy ze słynnym perfumiarzem Olivier'em Crespem, który zaprojektował perfumy dla niektórych najlepszych perfumowych etykiet na świecie, w tym Dior, Thierry Mugler i Jean Paul Gaultier. Pierwszy zapach Mercedes-Benz oddaje uczucie Mercedes ze świeżą bergamotą, cytryną amalfi, gałką muszkatołową i pieprzem na wyśmienitej bazie paczuli i cedru z Wirginii. Po sukcesie tego pierwszego zapachu Mercedes-Benz wprowadził kilka innych, w tym biodrowy, drzewny, aromatyczny KLUB (2013) oraz Mercedes Benz Man (2015), oba zaprojektowane przez pana Crespa.

Zobacz wszystko

Mercedes Benz linia czasu

Mercedes Benz
Kolekcje
JUŻ OD
103
Mercedes Benz Club Black
JUŻ OD
82
JUŻ OD
83
Mercedes Benz Club Fresh
JUŻ OD
77
Mercedes Benz Cologne
JUŻ OD
77
Mercedes Benz Intense
JUŻ OD
166
JUŻ OD
103
Mercedes Benz Man
JUŻ OD
70
Mercedes Benz Mercedes-Benz
JUŻ OD
77
Mercedes Benz Mercedes-Benz Silver
JUŻ OD
123
Mercedes Benz VIP Club Energetic Aromatic
JUŻ OD
123
Mercedes Benz VIP Club Pure Woody