Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Mont Blanc Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Mont Blanc, niemiecka firma produkująca artykuły luksusowe, znana ze swoich wysokiej jakości długopisów i zegarków, została założona w 1908 roku przez Clausa Johannesa Vossa i Augusta Ebersteina. Nie rozpoczynali od szerokiej gamy produktów, początkowo skupiali się tylko na tworzeniu pięknych piór, ale ich pierwszy niezwykły długopis, Montblanc z 1910 roku, dał później firmie swoją słynną już nazwę, Mont Blanc. Firma rozszerzyła swoją ofertę o artykuły skórzane, notatniki i etui do 1935 roku, które zaprosiły szersze spektrum nowych i wkrótce lojalnych klientów. Wreszcie, w latach 70., kiedy firma Dunhill przejęła większościowy pakiet udziałów w Mont Blanc, inna firma pod nazwą Richemont Group przejęła z kolei całe nabycie wraz z innymi domami towarowymi, takimi jak Cartier i Van Cleef & Arpels.

To własność Richemont Group zobaczyła szeroką ekspansję produktów Mont Blanc, wprowadzając większe wyroby skórzane, takie jak etui, biżuterię i zegarki. Dopiero w 2001 roku Mont Blanc wypuścił swój pierwszy w historii zapach Presence, delikatnie słodki orientalny i drzewny zapach dla kobiet. Męska wersja Presence została wydana wkrótce po tym, oferując męski odpowiednik w ciepły i pikantny bukiet uzupełniający wersję żeńską.

Mont Blanc często wprowadza nowy zapach wraz z nową kolekcją dóbr luksusowych, takich jak kolekcja zegarków Timewalker, której uruchomienie w 2005 roku towarzyszyło teraz popularnemu męskiemu zapachowi Starwalker. Wszystkie zapachy Mont Blanc, czy to męskie czy żeńskie, są wytwarzane w połączeniu z Inter Parfums Inc. Inne popularne zapachy w męskich perfumach i wodach po goleniu Mont Blanc obejmują świeże i pikantne akordy Presence Cool (2002), balsamiczny słodkie i drzewne akcenty Individuel (2003), aromatycznie świeże i pikantne nuty Homme Exceptionnel (2008), aromatyczne słodkie i pikantne akcenty z Legend (2011) oraz ciepłe i pikantne aromatyczne nuty Emblem (2014), by wymienić tylko mało.
Pokaż Więcej