Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne

Nautica Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Nautica to amerykańska marka odzieży sportowej i odzieżowej założona w 1983 roku. Firma oferuje wysoką wartość i jakość w klasycznym ponadczasowym stylu, a ich zapachy odzwierciedlają te same ideały. Nazwa inspirowana jest żeglugą i morzem i jest głęboko związana z żeglarstwem. Korzenie marki w marce są również odzwierciedlone w sponsorowaniu prestiżowych zawodów żeglarskich.

Firma ma ponad 75 sklepów na całym świecie i sprzedaje odzież sportową, dżinsy, odzież na miarę, a także koszule i stroje kąpielowe, które są dostępne w trzech różnych wersjach: Anchor, Crew i Fashion. Nautica rozszerzyła swoją linię produktów o perfumy, szkła i akcesoria domowe, takie jak pościel.

Pierwszym męskim zapachem oferowanym przez Nautica był Nautica Cologne for Men, który pojawił się w 1992 roku w niebieskim kolorze marki. Ten zapach jest cytrynowy i drzewny, ze składnikami takimi jak aldehydy, kolendra, estragon, neroli, cyklamen i mech dębowy. W 1999 roku marka zaprezentowała linię męską Latitude / Longitude. Woda kolońska jest aromatyczna i pikantna, z bergamotką, kolendrą, estragonem, gałką muszkatołową i czarną herbatą. Zapach Oceans Nautica for Men (2009) jest aromatyczny i morski, zawierający tonik cytrynowy, geranium i sól róż. W tym samym roku Nautica wprowadziła na rynek Regatta, aromatyczny i cytrynowy zapach dla mężczyzn z mandaryną, szałwią i miętą. W 2015 roku marka wprowadziła na rynek życiowy zapach "Life Energy" z bergamotką, grejpfrutem, szałwią i wetiwerami.
Pokaż Więcej