5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Paco Rabanne Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Paco Rabanne jest firmą modową i zapachową z siedzibą w Hiszpanii. Nazwa marki od początku twórcy, francusko-hiszpański projektanta Paco Rabanne. Ten mistrz mody urodził się w baskijskim procesie szkolnictwa średniego Hiszpanii i uciekł do Francji. Dorastał w Paryżu, studiował architekturę na uniwersytecie, ale po okresie osiągnął sukces w biżuterię. Będąc twórcą utalentowanym, od 1969 r. Generał Dward i Givenchy. Jego pozycje w tych wspaniałych domach modyfikują się z myślą o tym, co się wydarzyło. Stał się znany z głów niekonwencjonalnych materiałów, takich jak papier i metal na wybiegu, a te projekty znalazły się w klasycznym filmie z lat 60. "Barbarella".

Rok po premierze filmu pojawiły się pierwsze perfumy Paco Rabanne we współpracy z Puig. Calandre (1969) był drzewnym aldehydowym zapachem w minimalistycznym butelce. Od tego czasu Paco Rabanne i Puig przygotowały paradę doskonałych perfum, w tym La Nuit (1985), który jest kwiatowym szyprowym perfumy ze świeżymi owocami, różą, miodem, mechem dębowym, paczulą i civetta oraz Ultraviolet (1999), który jest futurystyczny w mieszance kwiatowych i orientalnych nut z jasną, ciepłą atmosferą. Bardziej nowoczesnymi sukcesami serią Black XS (2007-) ze słodkimi nutami żurawiny i kakao z wanilią i różą. Lady Million (2010) to dżentelmeński odpowiednik nowoczesnej klasyki, rapsberry, jaśminem i bursztynem w eleganckim butelce z diamentem. Olympea (2015) do atletycznego zapachu inspirowanego mitologią grecką, z nutami wodnymi, lilią imbirową i soloną wanilią na bazie kaszmiru i drzewa sandałowego.

Sam Paco Rabanne ma już 80 lat, ale nadal pracuje. W późniejszych latach zwarte są również inne, bardziej klasycznie formowane, prezentując rysunki, nad latami 60., ale których publicznie nie pokazanował. Nadal zajmuje się projektowaniem mody i jego biznesem zapachowym.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.