5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Paris Hilton Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Biznesowa kobieta, socialita i autorka Wartość netto Paris Hilton przekracza 100 milionów dolarów bez żadnych funduszy ze strony jej rodziny. Paryż był w stanie zarobić własny udział, grając w ponad 25 filmach, w tym House of Wax (2005), Raising Helen (2004) i The Dog Who Saved Christmas (2010), by wymienić tylko kilka i wyprodukować własny serial telewizyjny , Simple Life (2003-2007), Moja nowa seria BFF (2008-2011) i The World During Paris (2011). Paris jest obecnie aktywnym międzynarodowym DJ-em i najlepiej sprzedającym się projektantem mody. Na świecie są 44 paryskie hale Hilton, w których dostępne są takie przedmioty jak ubrania, torby i zapachy. Chociaż obecnie pracuje jako DJ, Paris wydał tylko jeden album w 2006 roku. Ten album wywołał wiele kontrowersji, jednak nie można zaprzeczyć, że "Stars Are Blind" był hitem.

Pierwsze Paris Hilton dla mężczyzn, Paris Hilton i Paris Hilton for Men zostały wprowadzone na rynek w 2005 roku. Paris Hilton for Men to drzewno-aromatyczny zapach z pięknymi akcentami liści figi, mango i różowego pieprzu. W 2006 roku zostały wprowadzone dwa inne męskie zapachy Heir i Just Me for Men. Oba te zapachy zostały stworzone, aby uzupełniać ich kobiece odpowiedniki, jednak nadal mają bardzo charakterystyczny zapach męski i są bardzo wyjątkowe. Just Me for Men łączy w sobie składniki owocowe, takie jak jagoda i mandarynka z intrygującymi przyprawami z gałki muszkatołowej i kadzidła. Heir to klasyczny zapach, odpowiedni do codziennego noszenia.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.