5 zł Rabat na wiele produktów
Punkty przy Każdym Zamówieniu
Produkty Orginalne
Śledzenie Przesyłek z Direct Link

Paul Smith Płyn po goleniu & Perfumy dla mężczyzn

Paul Smith to angielski projektant mody znany z kolekcji męskiej. Został uhonorowany przez królową Elżbietę II w 2000 roku za swoją 30-letnią służbę modową. Swoją przygodę z branżą mody rozpoczął w wieku 16 lat. Z pomocą swojej modowej absolwentki, Pauline (obecnie jego żony), był w stanie stworzyć swoją pierwszą kolekcję odzieży męskiej i zaprezentował ją w Paryżu pod marką Paul Kowal. Jego kolekcje są projektowane w Nottingham i Londynie. Każdy sklep Paul Smith jest inny w każdym kraju i odzwierciedla poszczególne elementy kulturowe.

Zapachy Paul Smith zostały wprowadzone w 2000 roku i były Paul Smith Men i Paul Smith Women. Jego zapachy obejmują brytyjski styl z iskrą kreatywności. Jego najbardziej popularne męskie perfumy to Extreme (2003), o słodkim i intensywnym zapachu, Optimistic (2011), z pikantnymi, drewnianymi, świeżymi nutami i Paulem Smith Man (2009), kojącą i relaksującą wodą toaletową.
Pokaż Więcej
Otrzymuj nasz Biuletyn
Sale
Alerts
Wskazówki
Kody
Zniżkowe
Multi Item Rabat

Za każdym razem, gdy kupujesz od Perfum-Klik.pl otrzymujesz 5 zł Rabatu od każdego kolejnego prduktu.

Otrzymasz rabat, nawet jeśli kupujesz dwa różne produkty i nie ma limitu na to ile pieniędzy możesz zaoszczędzić. Oznacza to, że oszczędzasz dużo pieniędzy przy większych zamówieniach.

Na przykład zamówienie na 10 produktów daje rabat 45 zł, a ten rabat może oczywiście zostać połączony z innymi ofertami i rabatami, jak tylko chcesz. Pamiętaj, że musisz zamówić wszystkie produkty w tym samym czasie, aby uzyskać zniżkę.